راز لاغری با لیپوماتیک

راز لاغری با لیپوماتیک

امروزه رسیدن به یک اندام ایده آل دیگر آرزو نمی باشد با استفاده از لیپوماتیک می توان بسیاری از مشکلات ناشی از چاقی را برطرف کرد و به یک اندام ایده آل دست یابی پیدا کرد . این روش بسیار ایمن می باشد و مخاطره ای برای فرد در بر نخواهد داشت، لیپوماتیک برای از بین بردن چاقی های موضعی در اندام هایی مانند : شکم، پهلو، ران، بازو و باسن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .

لیپوماتیک

لیپوماتیک

روش جراحی لیپوماتیک

یکی از سوالات متداولی که متقاضیان دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک، که برای لاغری خواهان انجام لیپوماتیک هستند مطرح می کنند نحوه انجام لیپوماتیک می باشد که در این قسمت به طور کامل به این سوال پاسخ داده می شود

در لیپوماتیک برای تخریب چربی ها از یک میله فلزی نازک که مرتب ارتعاش می یابد استفاده می شود، این لوله از طریق یک شکاف ریز وارد بدن می شود، و با ورود به سطح زیرین پوست و برخورد با چربی ها وارد عمل می شود و با 3 حرکت نوسانی، چرخشی و ارتعاشی بصورت همزمان چربی ها را تخریب می کند .

مزایای لیپوماتیک

مزیت لیپوماتیک در این است که سلول های چربی را که بصورت موضعی در نواحی از بدن تجمع کرده اند، به روش کاملا فیزیکی نه با استفاده از اشعه و یا حرارت با استفاده از لوله کانولا تخریب می کند و سپس چربی تخریب شده به آهستگی از بدن توسط خود دستگاه لیپوماتیک تخلیه می شود .

از مزایای دیگر لیپوماتیک می توان به ایمنی بودن این روش لاغری اشاره کرد زیرا در این روش از سنسورهایی استفاده می شود که حرکت لوله کانولا را در صورتی که در جهت مناسب نباشد متوقف می کند و در نتیجه هیچ گونه آسیبی به بافت مجاور وارد نمی شود .

برخی از افراد نگران این موضوع هستند که بعد از لیپوماتیک بدلیل تخلیه چربی پوست حالت افتاده و آویرانی پیدا می کند در صورتی که با استفاده از روش لیپوماتیک افتادگی پوست بعد از تخلیه چربی ها مشاهده نمی شود، در واقع این روش نسبت به سایر روش ها از لیفت پوست بیشتری برخوردار می باشد.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

19 − 5 =

Call Now Button