عمل زیبایی پایین تنه

لاغری و عمل زیبایی پایین تنه

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای جراحی زیبایی پایین تنه هستند ؟

بیمارانی که تحت عمل جراحی چاقی قرار گرفته اند، بهترین کاندیدا های جراحی زیبایی پایین تنه هستند. جراحی زیبایی پایین تنه برای این گروه از بیماران به سبب آنکه پوست این نواحی از بدنشان به شدت شل و افتاده است ، تنها یک جراحی برای بهبود عملکرد این نواحی نیست و می تواند نقش بهداشتی و زیبایی هم برای آنان داشته باشد. به عبارت بهتر این جراحی برای این گروه از بیماران هم می تواند ظاهر را بهبود بخشد و هم سبب بهبود اعتماد به نفس، احساس راحتی و بهبود بهداشت این ناحیه شود.

جراحی زیبایی پایین تنه

برای انجام این عمل جراحی حتما نیاز نیست که شما تحت عمل جراحی چاقی قرار گرفته باشید، بسیاری از بیمارانی که درجات متوسط کاهش وزن را داشته اند، نگرانی از شل شدگی و افتادگی پوست نواحی پایین تنه ( باسن، پهلو و کمر، زیر شکم و ناحیه تناسلی) خود را دارند. بنابراین جراحی زیبایی پایین تنه در این گروه از بیماران می تواند نتایج فوق العاده ای نسبت به زمانی که تنها تحت عمل جراحی آبدومینوپلاستی قرار گرفته اند، داشته باشد.

جراحی زیبایی پایین تنه، روشی برای کاهش وزن نیست

مصرف سیگار قبل از جراحی زیبایی پایین تنه باید قطع شود

برش های جراحی در جراحی زیبایی پایین تنه

برش جراحی در جراحی زیبایی پایین تنه در اطراف ناحیه تناسلی و زیر خط بیکینی قرار دارد. برش جراحی در قسمت جلوی این جراحی مشابه برش جراحی در تامی تاک است اما برش جراحی در قسمت پشت در امتداد بالای باسن و به سمت خط میانی باسن است. برش های جراحی به گونه ای هستند که در زیر لباس زیر پنهان می شوند.

توصیه آن است که در روزهای اول پس از جراحی ،بیماران کمی کمرشان را خم کنند. با طی شدن دوران نقاهت، بیمار یک هفته بعد قادر خواهد بود که بدون درد، کاملا کشیده بیاستد.

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

پنج × دو =

Call Now Button