دکتر مجید نداف کرمانی | فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

عیب های بینی

آمیزش بعد از جراحی بینی
آنچه می خوانید...

عیب های بینی

بینی عضو مهمی در بدن است که در وسط صورت قرار می گیرد ویکی از مهم ترین عضو زیبایی در چهره به شمار می آید که بویدن و تنفس از اصلی ترین وظایف اوست.بینی باریک و کوچک از زیباترین بینی هاست و بینی پهن و بزرگ بینی می باشد که از جذابیت چهره فرد می کاهد، این عیوب بینی یا حاصل وراثت یا مادرزادی یا اکتسابی است.
عیب اول: بینی مایل یا منحرف. که عبارتند ازانحراف بینی از خط طولی وسط بین دو ابرو که به سمت یکی از دو ناحیه راست یا چپ منحرف شده استو این انحراف دو وجهه دارد که انحراف به طور اندک می باشد یا کاملا منحرف است .اگر کاملا منحرف باشد یا ایراد در استخوان بینی یا غضروف یا یک سوم آن در ابتدای بینی و بقیه اطراف آن باشد. در برخی از موارد انحراف در ظاهر بینی مشخص نمی باشد .

عمل بینی
شکستگی بینی: شایع ترین آن کبودی حاصل از تمرین ورزش یا حوادث دیگر، مخصوصا ورزش های سختی که با توپ باشد، که اغلب منجر به شکسته شدن استخوان بینی یا عیب در غضروف ها می شود ،از دیگر عوامل درگیری را می توان نام برد که با ضربه ای قوی بینی منحرف یا کج می شود.
عوامل وراثتی، از والدین منتقل می شود که خیلی شایع نیست.

خروپف:وزوز گوش گاهی از انحراف بینی است که فرد درهنگام خواب راههای اکسیژن او بسته می شود که این عمل منجر به خروپف می شود که حالت وخیمی است چون به بیماری های خطرناک دیگری مبتلا می شود از شایع ترین آن فشارخون بالا،درد و بیماری های قلبی علی الخصوص سمت راست آن، خستگی مداوم در روز ویا هنگام کار را می توان نام برد.

بینی پهن

عیب دوم: این است که بینی پهن باشد یعنی غضروف ها واستخوان داخل بینی وخود بینی در وسط صورت پهن باشد.علایم این نوع بینی التهاب های دائم دربینی، گاهی این پهن بودن بینی در بعضی از خانواده ها نتیجه وراثت است، علل قومی نیزدر بعضی از قبایل دیده می شود. درمان آن با جراحی یک سوم استخوان ویک سوم غضروف و یک سوم خود پهنی بینی انجام می شود. شایان ذکر است که باید توسط جراح ابتدا معاینه سپس تصمیم گیری برای جراحی زیبایی بینی شود.

بینی گرد

عیب سوم: عبارتند از بینی است که در اصطلاح به آن شتری گویند که از غضروف ها وگردی استخوان ها یا هر دو تشکیل شده باشد، علایم آن علل قومی یا وراثتی است. درمان آن اینگونه است که استخوان آن را برداشته و کمی ازگوشت آن رابه حالت زیبایی در وسط صورت قرار می دهند.

افتادگی بینی(رو به پایین)

عیب چهارم: عبارتند از بینی که نوک آن رو به پایین صورت باشد که زیبایی صورت را می گیرد، علل قومی (که بیشتر در آسیا وآفریقا دیده می شود) یا وراثتی را می توان نام برد.
مشخصات ذیل شامل
بینی گوشتی بزرگ یا کوچک
بینی پهن
بینی عقابی
بینی بسیارکوچک
بینی با حفره های بزرگ یا خیلی کوچک
بینی دارای انحراف
افتادگی بینی
پزشک به بررسی آن پرداخته سپس درصورت نیاز اقدام به عمل زیبایی می کند.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *