لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
برای مشاهده آدرس و شماره تماس از طریق لینک رو به رو اقدام کنید. لینک اپلیکیشن
Search
Close this search box.
نمونه جراحی لیفت ابرو توسط دکتر مجید نداف کرمانی

فیلم لیفت ابرو با جراحی

دیدن فیلم جراحی لیفت ابرو و پیشانی یکی از راهکارهای اطلاع از روند این عمل می باشد. فرد با دیدن فیلم های اتاق عمل لیفت ابرو می تواند تصویر سازی مناسبی از روند جراحی و نتایج حاصل از آن داشته باشد. به خاطر داشته باشید نتایج حاصل از لیفت آندوسکوپی ابرو در هر فرد بسته به شدت عوارض پوستی و افتادگی ابرو، سن فرد و جنس پوست آن متفاوت است، بنابراین توصیه می شود که از جراحی خود انتظارات معقول و منطقی داشته باشید. البته توجه داشته باشید که جراح لیفت ابرو با انجام معاینات لازم شما را از نتایج احتمالی حاصل از عمل جراحی مطلع می سازد و تصویر ذهنی مناسبی از تغییر ظاهری شما بعد از عمل ارائه می دهد.

فیلم جراحی بالا کشیدن ابرو به روش اندوسکوپی

همان طور که در مقاله لیفت آندوسکوپی ابرو بیان شده است، افراد زیادی در سنین پیری دچار افتادگی پوست می شوند. شدت این افتادگی در هر فرد بسته به جنس پوست و شدت چین و چروک های آن متفاوت می باشد. لیفت اندوسکوپی ابرو روشی نوین است که در آن بر خلاف روش ها و تکنیک های قدیمی، برای لیفت ابرو نیازی به ایجاد برش های طولانی بر روی صورت نیست.

در این قسمت نمونه هایی از فیلم پهای جراحی اندوسکوپی ابرو را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. شما می توانید با دیدن ویدیوهای زیر از روند عمل از لحظه ورود به بیمارستان اطلاع پیدا کنید.

فیلم لیفت ابرو با اندوتاین

اندوتاین پروتزی بسیار کوچک و دارای قابلیت جذب در بدن می باشد که از آن برای افزایش میزان ماندگاری لیفت ابرو استفاده می شود. بعد از این که جراح پلاستیک تغییرات لازم را بر روی عضلات و پوست بخش پیشانی و ابرو اعمال کرد، از اندوتاین برای فیکس کردن و ثابت نگه داشتن این بافت ها در جای درست خود کمک می گیرد. بعد از مدتی، اندوتاین به دلیل بافت منحصر به فردی که دارد، به طور خود به خود در بدن جذب می شود.

در ادامه می توانید 4 مورد از ویدیوهای جراحی لیفت ابرو با اندوتاین و اندوسکوپ توسط دکتر نداف کرمانی را ببینید:

فیلم جراحی لیفت پیشانی

خطوط عمیق پیشانی و بین ابروها حالتی اخمو و فرسوده در ظاهر فرد ایجاد می کنند. گاهی این خطوط آنقدر عمیق هستند که روش هایی مانند تزریق بوتاکس و یا لیفت های غیر جراحی تاثیری در بهبود آن ها ندارند. در این حالت جراح پلاستیک انجام لیفت پیشانی از طریق عمل جراحی را تجویز می نماید. در این روش جراح با ایجاد آزاد سازی های مناسب، بافت های فیبروز پوستی را برطرف می سازد و از این طریق باعث تحریک ساخت و تولید کلاژن و الاستین پوستی می شود.

فیلم جراحی های دکتر نداف کرمانی

شما می توانید با کلیک روی دکمه زیر به صفحه دکتر نداف کرمانی، فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران، هدایت شوید و فیلم همه جراحی های زیبایی انجام شده توسط این پزشک را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.