لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
تلفن ۲۲۱۳۴۹۹۷ آدرس تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خ نهم، پ ۱، ط ۲، واحد ۱۰
لیفت پیشانی

رفع چین و چروک پیشانی با لیفت

لیفت پیشانی

طبق آمار بدست آمده در کشور آمریکا در سال 2016، لیفت پیشانی گسترش و محبوبیت زیادی در میان مردم پیدا کرده است. به گونه ای که حدود 33700 نفر در کشور آمریکا جراحی لیفت پیشانی را در سال مذکور انجام داده اند.

لازم به ذکر است در برخی افراد به دلیل تقویت نتیجه ی حاصل از لیفت پیشانی از تکنیک های مکملی مانند؛ لیفت پلک و… بصورت همزمان نیز استفاده می شود.

انواع لیفت پیشانی

لیفت پیشانی ممکن است از طریق مختلفی انجام پذیرد. ازمیان این تکنیک های متنوع می توان به دو روش شایع و پرمخاطب زیر اشاره کرد:

 • لیفت پیشانی با نخ

در این روش با استفاده از نخ های مخصوص چین و چروک های موجود در پیشانی برطرف می شوند. این تکنیک غیر تهاجمی می باشد و با استفاده از بی حسی های موضعی صورت می گیرد.

 • جراحی لیفت پیشانی

در این تکنیک که تهاجمی تر از روش فوق می باشد، در طی عمل جراحی بافت های اضافی و افتادگی های پوستی حذف می شوند. به دنبال این جراحی شاهد نتایجی همچون:

 • بالا رفتن ابروها
 • رفع برجستگی های پوستی و صاف شدن پیشانی
 • حذف خط اخم
 • ایجاد نمای جوان و سرحال در چهره ی فرد، می باشیم.

فیلم جراحی لیفت پیشانی

مزایای لیفت پیشانی

از جمله مزایای این تکنیک زیبایی می توان به:

 • صاف شدن پوست
 • رفع برجستگی های پیشانی
 • بیشتر شدن قوس ابروها و… اشاره کرد.

با ایجاد تغییرات فوق، چهره ی فرد حالتی جوان و سرحال به خود می گیرد. همانطور که در مقاله ی لیفت ابرو نیز بیان شد؛ با افزایش سن علائم و نشانه های پیری در پوست صورت نمایان می شوند. در افرادی شاهد آشکار شدن این علائم در پیشانی می باشیم.

لیفت پیشانی از جمله تکنیک های بسیار موثر در رفع این علائم و بازگشت جوانی به صورت فرد می باشد.

با اینکه روش هایی از جمله؛ تزریق بوتاکس، تزریق چربی و… تاثیرات مثبت و با کیفیتی در اصلاح چین و چروک های پوستی دارند، اما چین و چروک های عمیق پوستی نیاز به تکنیک های پیچیده تری مانند تکنیک لیفتینگ دارند.

لیفت پیشانی
لیفت پیشانی

ماندگاری لیفت پیشانی

 • ماندگاری لیفت پیشانی با نخ

ماندگاری این تکنیک زیبایی به پارامترهایی نظیر:

جنس مواد مورد استفاده در طی لیفتینگ پیشانی

تکنیک اجرایی جراح

میزان عارضه های پوستی موجود و … بستگی دارد.

 • ماندگاری جراحی لیفت پیشانی

در تعیین ماندگاری این نوع لیفت پیشانی نیز مانند نکات ذکر شده در مورد فوق باید به عواملی نظیر:

روش کار و مهارت جراح پلاستیک

میزان و شدت چین و چروک های موجود در پیشانی و… اشاره کرد.

نتیجه گیری

انجام لیفت پیشانی از هر طریقی، نیاز به دانش و مهارت بالای جراح پلاستیک دارد. زیرا اگر لیفتینگ از طریق نادرست و نابجا صورت پذیرد نه تنها باعث از بین رفتن عارضه های پوستی مانند چین و چروک نمی شود، بلکه می تواند فرد را متحمل عوارض نامطلوب بیشتری سازد.

بنابراین توصیه ی ما به شما هم شهری های عزیز این است که؛ با انتخاب بهترین جراح پلاستیک در تهران، جراحی لیفت پیشانی موفقیت آمیز و رضایت بخشی را به خود هدیه دهید.

جوانسازی صورت
جوانسازی صورت

جوانسازی صورت به ترکیبی از روش های جراحی و غیر جراحی برای بازگرداندن ظاهر جوان به صورت افراد گفته می شود. امروزه جوانسازی صورت متقاضیان

جراحی کوچک کردن سینه
جراحی کوچک کردن سینه

جراحی ماموپلاستی که با هدف کوچک کردن سینه انجام می شود و به آن Reduction mammoplasty گفته می شود، امروزه محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی، پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره ۳ ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون: عمل زیبایی بینی، جراحی بینی گوشتی، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه، لیفت سینه و... جراحی لاغری با لیپوماتیک، پیکرتراشی، ابدومینوپلاستی و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =

آیکون سایت دکتر نداف کرمانی
برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.