اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

لیپوماتیک چه فرقی با لیپوساکشن دارد ؟

لیپوماتیک چه فرقی با لیپوساکشن دارد
آنچه می خوانید...

لیپوماتیک چه فرقی با لیپوساکشن دارد ؟

برخی از افرادی که درباره جراحی های لاغری اطلاعات کافی ندارند بر این باورند که لیپوماتیک همانند لیپوساکشن می باشد و سوالات متداولی را در این رابطه از دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک می پرسند در این مقاله بطور کامل در رابطه با این دو روش لاغری موضعی توضیحات کافی داده می شود تا اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید .

لیپوماتیک چه فرقی با لیپوساکشن دارد
لیپوماتیک چه فرقی با لیپوساکشن دارد

مقایسه لیپوماتیک با لیپوساکشن

لاغری با لیپوماتیک امروزه طرفدارن بسیار زیادی پیدا کرده است و افراد بسیاری را از چاقی نجات داده است، این روش از لاغری موضعی به عنوان یک روش موثر و ماندگار در لاغری شناخته شده است که ایمنی بسیار بالایی دارد . در صورتی که فرد کانیدای مناسبی برای این جراحی باشد می تواند بهترین نتایج را از این جراحی دریافت کند . روش کار در لیپوماتیک و لیپوساکشن یکی می باشد با این تفاوت که در لیپوماتیک چربی ها با حرکات فیزیکی تخریب می شوند اما در روش لیپوساکشن چربی ها با حرارت تخریب می شوند که این امر موجب می شود حیات چربی ها از بین برود و در نتیجه نتوان پس از استخراج از آن ها استفاده کرد در صورتی که از چربی های استخراج شده در روش لیپوماتیک می توان استفاده نمود . در این روش چربی ها پس از استخراج با استفاده از دستگاه دیگری تصفیه می شوند و ناخالصی ها از چربی ها جدا می شود و آماده تزریق در دوز مناسب در سایر نواحی دیگر بدن می شوند، بعنوان مثال از چربی های استخراجی می توان برای رفع چین و چروک پوست استفاده نمود.

از دیگر تفاوت های لیپوماتیک و لیپوساکشن می توان به ایمنی و بی خطر بودن روش لیپوماتیک اشاره کرد، در این روش بدلیل اینکه حرارتی ایجاد نمی شود، خطر سوختگی پوست هم با استفاده از این روش وجود نخواهد داشت .

در لیپوماتیک بدلیل اینکه از امواج اینفراسونیک استفاده می شود به میزان قابل توجهی از افتادگی پوست بدلیل تخیله بافت چربی جلوگیری می شود.

نتیجه گیری

روش لیپوماتیک نسبت به روش لاغری با لیپوساکشن مزایای بیشتری دارد، به همین علت است که امروزه لیپوماتیک جایگزین لیپوساکشن شده است و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 13 =