دکتر مجید نداف کرمانی | فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

مزایای لیپوماتیک شکم

مزایای لیپوماتیک شکم
آنچه می خوانید...

مزایای لیپوماتیک شکم

یکی از روش های لاغری به منظور دستیابی به بدنی متناسب و خوش اندام لیپوماتیک می باشد که از کمترین عوارض جانبی برخوردار می باشد. در روش لیپوماتیک فوق تخصص جراحی پلاستیک ابتدا چند نقطه از سطح شکم را نشانه گذاری می کند و سپس با استفاده از میله ای ظریف و باریک به نام کانولا اقدام به ایجاد ارتعاش می نماید. یکی از مزایای روش لیپوماتیک در این می باشد که بعد از استخراج نمودن چربی های زائد و اضافی اقدام به تزریق این چربی در ناحیه ای که از کمترین چربی برخوردار است برای همان متقاضی اعمال می کند.

مزایای لیپوماتیک شکم

این روش هیچ گونه خطری برای فرد به همراه ندارد و خطر آمبولی شدن در این روش بر عکس جراحی لیپوساکشن شکم دیده نمی شود و از دوره نقاهت کمتری برخوردار می باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه لیپوماتیک بهتر است به جناب دکتر نداف کرمانی مراجعه نمایید.

اقدامات قبل از لیپوماتیک

 • هنگامی که فردی به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه می نماید ابتدا باید از سلامت پزشکی و سابقه نداشتن به هیچ گونه بیماری پرس و جو می نماید.
 • باید میزان قند خون متقاضی کاملا چک شود و اگر قند خون فرد بالا یا پایین بود، باید آن را کنترل کرد و بعد جراحی لیپوماتیک را انجام دهد.
 • داوطلبانی که دارای فشار خون می باشند، گزینه مناسبی برای جراحی لیپوماتیک نمی باشند.
 • اطلاع دادن به پزشک معالج، در صورت داشتن سابقه جراحی و یا عمل های دیگر.
 • اجتناب از استعمال دخانیات، قلیان و عدم نوشیدن مشروبات الکلی به مدت دو هفته قبل و بعد از جراحی الزامی می باشد.
 • عدم مصرف داروهای ضد انعقاده خون مانند آسپرین تا دو هفته قبل از عمل هرچند پزشک خود را حتما در این رابطه در جریان قرار دهید.
 • آزمایشاتی مانند:عدم بارداری فرد، آزمایش چکاپ و… را قبل از جراحی لیپوماتیک باید انجام شود.
 • بستن گن در ناحیه شکم ،باسن ، پهلو در صورتی که لیپوماتیک شکم و یا لیپوماتیک پهلو ویا حتی لیپوماتیک باسن انجام داده باشید.
 • عدم حمل اجسام سنگین و ورزش های سنگین تا زمانی که پزشک تجویز نموده باشد.
 • بلافاصله بعد از جراحی تا 48 ساعت قادر نمی باشید که استحمام نمایید، برای این منظور بهتر است برای تمیز کردن خود از دستمال مرطوب استفاده نمایید.
 • تا زمان پایان یافتن دوره نقاهت بهتر است که از غذاهای شل و آبکی استفاده شود و تبعیت از یک دستور غذایی استاندار مهم می باشد.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *