نحوه انجام لیپوماتیک

نحوه انجام لیپوماتیک

لاغری موضعی با لیپوماتیک با استفاده دستگاه خاصی که مجهز به یک لوله فلزی بسیار نازک به نام کانولا است صورت می گیرد، کانولا زمانی که از طریق شکافت های ریز ایجاد شده در ناحیه های مورد نظر وارد بدن شود به سرعت می لرزد و با ایجاد حرکات چرخشی و سریع باعث خورد شدن سلول های چربی در زیر پوست می شود، بعد از تخریب سلول های چربی آمادگی چربی ها برای تخلیه بوجود می آید، تخلیه چربی ها هم با استفاده از لوله کانولا صورت می گیرد.

نحوه انجام لیپوماتیک

نحوه انجام لیپوماتیک

لیپوماتیک یک روش ایمن می باشد زیرا در این روش به عضلات و عروق خونی مجاور هیچ گونه آسیبی وارد نمی شود . دوره ریکاوری در لیپوماتیک بسیار سریع اتفاق می افتد . به هیچ عنوان سوختگی بعد از لیپوماتیک مشاهده نمی شود زیرا از هیچ گونه حرارتی در این روش برای از بین بردن چربی ها استفاده نمی شود و لوله کانولا چربی ها را بصورت فیزیکی خرد می کند.

لیپوماتیک به عنوان یک روش کم تهاجمی و بدون برش شناخته شده است، در واقع لاغری با لیپوماتیک جزو عمل های سرپایی محسوب می شود که توسط بی حسی موضعی انجام می گیرد .

مواردی که می توانید از لیپوماتیک برای آن استفاده کرد:

خوشبختانه با استفاده از لیپوماتیک می توان چربی ها را بصورت موضعی خارج کرد و ظاهر زیبایی را در آن قسمت از بدن ایجاد کرد. شکم، پهلو، ران پا، ساق پا و اطراف زانو، ناحیه پشت کم، صورت و غبغب، بازو و باسن قسمت هایی از بدن می باشند که چربی های انباشته شده در این قسمت ها را می توان با لیپوماتیک استخراج کرد و نتایج درخشان آن را به خوبی مشاهده نمود.

مراقبت بعد از لیپوماتیک

با وجود اینکه دوران نقاهت بعد از لیپوماتیک بسیار کوتاه می باشد، رعایت برخی از موارد و اقدامات در این دوران در اثر بخشی بهتر لاغری با لیپوماتیک بسیار تاثیر گذار می باشد. بعنوان مثال استفاده از گن های مخصوص بعد از لیپوماتیک  بسیار توصیه می شود و باید تمامی افرادی که لیپوماتیک کردن از گن های مخصوص استفاده نمایند تا بهترین و مطلوب ترین نتایج را دریافت کنند.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

15 + 1 =

مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه
Call Now Button