لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
برای مشاهده آدرس و شماره تماس از طریق لینک رو به رو اقدام کنید. لینک اپلیکیشن
Search
Close this search box.

تفاوت لیپوماتیک و لیپولیزر

دکتر مجید نداف کرمانی / لاغری با لیپوماتیک / تفاوت لیپوماتیک و لیپولیزر

افراد بسیار زیادی که دارای اضافه وزن و چاقی هستند برای کاهش وزن خود خواستار جراحی هستند تا در کمترین زمان بتوانند به نتایج دلخواه خود دستیابی نمایند. لیپوماتیک و لیپولیزر از روش های موثر و کم خطر  جراحی هستند که می توانند تنها در یک جلسه چربی های اضافی و انباشته شده را از بدن خارج نمایند و ظاهر زیبایی را در اندام های بدن ایجاد کنند. بسیاری از افراد در رابطه با روش های جراحی لیپوماتیک و لیپولیزر اطلاعات لازم را ندارند و نمی توانند بهترین روش را برای کاهش وزن خود انتخاب نمایند در این مقاله به تفاوت لیپوماتیک و لیپولیزر می پردازیم تا در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورید و با آگاهی کافی اقدام به انجام این کار نمایید.

 

لیپوماتیک

 لیپوماتیک با توجه به کارآیی موثری که دارد امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد در این روش با استفاده از امواج اینفراسونیک، بافت چربی تخریب می شود و از یکدیگر جدا می شود و چربی ها بصورت مایع از بدن خارج می شوند. چربی هایی که بوسیله لیپوماتیک از بدن خارج می شوند در صورت نیاز می توان به نواحی مختلف بدن مانند گونه و لب برای بزرگ کردن و حجیم کردن تزریق نمود. انتخاب جراح در نتیجه این جراحی بسیار تاثیر گذار است در نتیجه باید قبل از انجام لیپوماتیک با تحقیقات لازم جراح خود را انتخاب نمایید دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی لیپوماتیک و لیپولیزر دارای سابقه بسیار درخشانی هستند و در این زمینه می توانند راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.برای دریافت اطلعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله لیپوماتیک مراجعه نمایید.

لیپولیزر

لیپولیزر همانند لیپوماتیک است با این تفاوت که با استفاده از امواج اولتراسونیک چربی های انباشته شده ذوب می شوند و از بدن خارج می شوند در نتیجه نمی توان از چربی های استخراج شده استفاده کرد در صورتی که در لیپوماتیک هیچ گونه حرارتی ایجاد نمی شود و چربی ها ذوب نمی شوند بلکه فقط تخریب می شوند و از یکدیگر جدا می شوند به همین علت قابلیت تزریق به نواحی مختلف بدن فرد را خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.