لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
برای مشاهده آدرس و شماره تماس از طریق لینک رو به رو اقدام کنید. لینک اپلیکیشن

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

دکتر مجید نداف کرمانی / عمل جراحی شکم / جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

جراحی زیبایی شکم بعد از زایمان

بزرگ شدن شکم یکی از عوارضی است که بعد از زایمان در بانوان بوجود می آید و باعث نارضایتی می شود . در بعضی اشخاص بعد از مدتی از زایمانشان شکم  تقریبا به حالت قبل بر می گردد اما در بیشتر خانم ها شکم بزرگ تر باقی می ماند . حتی لاغری هم تاثیر چندانی ندارد و تنها باعث می شود پوست شکم شل شود .

یکی از روش های عمل زیبایی ناحیه شکم جراحی به شیوه ی ” آبدومینوپلاستی ” است که پوست شکم در این روش جمع می شود تا شلی شکم از بین برود و بعضی وقت ها برای بهتر شدن ممکن است لازم شود ناحیه ی پهلوها و سر دل را با لیپوساکشن انجام دهند .این روش برای کسانی که این نوع عمل را انجام داده اند و می خواهند مجدد باردار شوند مشکلی ندارند و چون شکم جمع شده است  فقط باید رشد جنین با دقت بیشتر انجام شود .

روش دیگری که می توان به آن اشاره کرد روش لیپوساکشن است که یکی از پر کاربرد ترین موارد برای رسیدن به تناسب مناسب بعد از زایمان است . این روش برای کسانی مورد استفاده قرار می گیرد که چربی زیادی در نواحی شکم ، سینه ، پهلو ، باسن ها و بازو ها وجود دارد که با ورزش کردن هم از بین نمی رود از این روش استفاده می شود .

لیپوساکشن تامسنت : قبل اینکه پزشک عمل ساکشن را انجام دهد یک ماده ی بی حس کننده در ناحیه ای که عمل ساکشن و چربی زدایی قرار است انجام شود تزریق می کند تا بیمار در حین عمل احساس درد نداشته باشد و همینطور باعث راحتی برای برداشتن چربی می شود .

لیپوساکشن اولتراسونیک : جراح قبل از اینکه لیپوساکشن را انجام دهد از یک نوع امواج استفاده می کند تا چربی ها به صورت مایع درآیند .

لیپوساکشن لیزری : از این روش برای شکستن چربی ها و تبدیل شدن به مایع از روش اشعه ی لیزر استفاده می کند که مانند روش قبلی می باشد . این روش باعث راحتی بیمار است .

نتیجه ی جواب گرفتن از جراحی ها بستگی به روش و چگونگی جراحی دارد . هرچند که با عمل زیبایی فرم بدن قشنگ تر می شود و حس جوان تری به شخص دست می دهد ولی باید این را هم پذیرفت که با این روش باز نمی شود عوارض در زمان بارداری و شیردهی را بطور کامل از بین برد و شخص را به اندام قبل از بارداری تبدیل کرد اما باز تا حد الامکان می توان به تناسب اندام مطلوبی نزدیک کرد .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.