15 جولای

اقدامات لازم قبل و بعد ازلیپوماتیک

اقدامات لازم قبل و بعد ازلیپوماتیک

برای اینکه نتیجه لیپوماتیک برای شما موثر واقع شود و بهترین نتیجه را از این جراحی دریافت نمایید قبل و بعد از انجام این جراحی باید اقداماتی صورت گیرد که در زیر به آن ها اشاره شده است:

اقدامات لازم قبل از لیپوماتیک

از نوشیدن آب و مواد غذایی از شب قبل از لیپوماتیک باید خودداری شود.

مصرف آسپرین قبل از لیپوماتیک باید قطع گردد زیرا باعث رقیق شدن خون و افزایش خطر خون ریزی بعد از لیپوماتیک می شود همچنین مصرف دخانیات قبل از لیپوماتیک باید قطع گردد.

اقدامات لازم قبل و بعد ازلیپوماتیک

اقدامات لازم قبل و بعد ازلیپوماتیک

مراقبت بعد از لیپوماتیک

بعد از لیپوماتیک رژیم غذایی باید بطور کامل رعایت شود برای مدتی مصرف نمک را برای کاهش کبودی و تورم باید به حداقل برسانید وبه منظور جلوگیری از یبوست استفاده از فیبر را افزایش دهید. استفاده از سبزیجات تازه و آب آناناس بعد از لیپوماتیک توصیه می شود.

یکی از اقداماتی که بعد از لیپوماتیک باید رعایت شود استفاده از گن های مخصوص است دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک توصیه می کنند بعد از لیپوماتیک حتما از گن مخصوص به طور مرتب استفاده نمایید زیرا پس از لیپوماتیک یک فضای خالی بین پوست و ماهیچه ایجاد می شود که با پوشیدن گن این فضای خالی سریعتر جوش می خورد تنها هنگام رفت به حمام می توانید گن را در بیاورید. برای دریافت اطلاعت بیشتر در زمینه استفاده از گن بعد از لیپوماتیک می توانید به مقاله اهمیت گن لیپوماتیک مراجعه نمایید.

دکتر نداف کرمانی پس از لیپوماتیک داروهایی به منظور جلوگیری از بروز عفونت و تسکین درد تجویز می نمایند که باید بطور مرتب و طبق دستور مصرف شود.

بعد از لیپوماتیک به مدت 2 روز مایعاتی از نواحی که چربی خارج شده است بیرون می آید که جای هیچ گونه نگرانی ندارد و اگر این مایعات بطور کامل و بیشتر تخلیه شود کمک شایانی در کاهش کبودی و تورم می شود و بهبودی سریعتر صورت می گیرد در هنگام استحمام می توانید با ماساژ بطرف پایین به خارج شدن این مایعات کمک نمایید. قبل از بسته شدن سوراخ های ایجاد شده در بدن این ترشحات باید بطور کامل از بدن خارج شود در غیر این صورت مایعات در محل مورد نظر تجمع می کنند و این امر موجب درد و تورم بیشتر می شود.

دکتر نداف کرمانی توصیه می کنند بعد از لیپوماتیک به آرامی شروع به راه رفتن نمایید  زیرا با راه رفتن از بروز خطر آمبولی جلوگیری می شود.

کشیدن سیگار و خوردن مشروبات الکلی بعد از لیپوماتیک به مدت 2 هفته ممنوع است

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

3 × 1 =

Call Now Button