11 نوامبر

تفاوت لیپوماتیک و اولترازد

تفاوت لیپوماتیک و اولترازد

لیپوماتیک و اولترازد هر دو از روش های لاغری می باشد، اما در لیپوماتیک چربی های انباشته شده تحت تاثیر لرزش پروپ دستگاه از بین می روند اما در اولترازد چربی های انباشته شده با استفاده از امواج صوتی و حرارت از بین می روند در صورتی که در لیپوماتیک هیچ گونه حرارتی ایجاد نمی شود و همانطور که گفته شده چربی ها با استفاده از حرکات فیزیکی و ارتعاشی از بین می روند . در ادامه مطلب به بیات توضیحاتی در رابطه با عملکرد دستگاه لیپوماتیک و عملکرد دستگاه اولترازد پرداخته می شود تا افرادی که خواهان لاغری موضعی می باشند در این زمینه اطلاعات لازم را بدست آورند .

تفاوت لیپوماتیک و اولترازد

تفاوت لیپوماتیک و اولترازد

عملکرد دستگاه لیپوماتیک

در لیپوماتیک با استفاده از لوله کانولا که لوله ظریفی می باشد و امواج اینفراسونیک با نوسان ثابت حول محور سلول های چربی، چربی اضافی تجمع شده تخریب می شود و سپس با استفاده از ساکشن بدون اینکه آسیبی به بافت چربی وارد شود استخراج چربی صورت می گیرد . بدلیل اینکه چربی استخراج شده از بدن سالم می باشد می توان از آن استفاده کرد .

 عملکرد دستگاه اولترازد

با استفاده از دستگاه اولترازد و ایجاد فشار منفی چربی های تجمع شده تخریب می شوند و از بین می روند ، با استفاده از این روش بافت چربی آسیب می بیند به همین علت نمی توان دو مرتبه از چربی های استخراج شده استفاده کرد . با استفاده از این روش لاغری ناراحتی و آزار و اذیت بیمار کمتر می باشد، سرعتی که دستگاه اولترازد در از بین بردن چربی دارد نسبت به سایر روش های دیگر لاغری موضعی بیشتر می باشد .

مزایای لیپوماتیک نسبت به سایر تکنیک ها

با استفاده از لیپوماتیک پوست به سرعت جمع می شود و مدت استفاده از گن بعد از این روش لاغری نسبت به سایر روش ها کمتر می باشد .

احتمال بروز عفونت در لیپوماتیک نسبت به سایر روش ها کمتر می باشد و تورمات بعد از جراحی و ترشحات بعد از آن بسیار مختصر می باشد .

همانطور که گفته شده با استفاده از این روش لاغری موضعی امکان استفاده از چربی استخراج شده برای جوانسازی و حجیم سازی سایر نواحی بدن وجود دارد .

توصیه می شود بعد از لیپوماتیک رژیم غذایی مناسبی داشته باشید تا بتوانید نتایج مطلوبی را با استفاده از این روش بصورت دائمی دریافت نمایید .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

دو × 1 =

Call Now Button