01 جولای

جراحی بینی استخوانی و نتیجه آن

جراحی بینی استخوانی و نتیجه آن

زمانی که در بخش پل بینی برآمدگی مشاهده شود در اصطلاح به آن بینی، بینی استخوانی گفته می شود که جراحی زیبایی این نوع از بینی ها تاثیر به سزایی در تغییر ظاهر اشخاص می گذارد. در جراحی بینی استخوانی به راحتی می توان برآمدگی روی پل بینی را برطرف کرد و ظاهر زیبایی را در بینی ایجاد کرد.

عمل زیبایی بینی 2

ویژگی بینی استخوانی

بینی های استخوانی معمولا دارای پوست نازک و غضروف های سفت همراه با استخوان های محکم هستند همچنین این نوع از بینی ها دارای تیغه محکمی هستند.

روش جراحی بینی استخوانی

در جراحی بینی استخوانی در نواحی مشخص شکافی به منظور ایجاد تغییرات لازم بروی غضروف و استخوان بینی ایجاد می شود در اکثر موارد در جراحی بینی استخوانی از استخوان و غضروف بینی کاسته می شود تا فرم  زیبایی در بینی ایجاد شود. زمانی که قوز و یا برآمدگی بروی بینی باشد در حین جراحی با استفاده از سمباده قوز بینی رفع می شود. برای جراحی بینی استخوانی، از دو روش جراحی باز و بسته استفاده می شود. در جراحی باز برش لازم بروی کلوملا بینی ایجاد می شود و تغییرات لازم بروی بینی صورت می گیرد.

بهبودی در بینی استخوانی

زمان بهبودی پس از جراحی بینی استخوانی نسبت به جراحی بینی های گوشتی سریع تر رخ می دهد زیرا بینی های گوشتی پوست ضخیمی دارند که این ویژگی بینی های گوشتی موجب می شود که تورم در این نوع از بینی ها به مدت زمان بیشتری نیاز داشته باشد تا از بین برود در نتیجه افرادی که جراحی بینی گوشتی انجام می دهند باید صبور تر باشند.

مدت زمان جراحی بینی استخوانی

بسته به میزان تغییراتی که بروی بینی ایجاد می شود مدت زمان این جراحی متغیر است به طور معمول بین 1 تا 3 ساعت جراحی زیبایی بینی طول می کشد.

 نتیجه جراحی بینی استخوانی

یکی از سوالاتی که از دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود بازگشت بینی استخوانی پس ازجراحی است که در پاسخ به این سوال دکتر نداف کرمانی بیان می کنند که به هیچ عنوان امکان بازگشت بینی استخوانی پس از جراحی بینی وجود ندارد. مراقبت های بعد از جراحی بینی باید بطور کامل رعایت شود تا علاوه بر تسریع در روند بهبودی، بهترین نتیجه را از جراحی بینی استخوانی دریافت نمایید. تبحر و تجربه جراح بینی برای رسیدن به بهترین نتیجه بسیار تاثیر گذار است دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه جراحی بینی استخوانی از تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند برای مشاهده نمونه کارها می توانید به بخش گالری عکس مراجعه نمایید.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

14 − ده =

Call Now Button