04 جولای

لیزر لیپولیز بدن و یا لیپوساکشن

لیزر لیپولیز بدن و یا لیپوساکشن :

چه کسی کاندید لیپوساکشن است؟
اگر در بخش هایی از بدن خود چربی ناخواسته دارید که علیرغم استفاده از رژیم و ورزش همچنان سر جای خود هستند؛ شما کاندید لیپوساکشن هستید. کاندیدهای لیپوپلاستی معمولا چاق نیستند بلکه در برخی مناطق انباشت چربی دارند. بیماران باید BMI (شاخص توده بدنی) کمتر از 35 و ترجیحا کنتر از 30 داشته باشند. با افزایش BMI، نتیجه مطلوب نخواهد بود و ریسک مشکلات افزایش می یابد. یک نکته مهم که باید درنظر گرفت وضعیت پوست است. بیمارانی که خاصیت کشسانی یا ارتجایی پوست آنها کم است یا اسکار زخم دارند، کاندیدای مناسبی برای این عمل نیستند.

لیزر لیپولیز بدن
ملاحظات مهم درباره لیپوساکشن:

روشی برای کاهش وزن نیست
به سلولیت(فرو رفتگی های پوست) کمک نمی کند

برای لیپوساکشن به فوق تخصص جراحی پلاستیک با تجربه و با صلاحیت نیاز دارید

انواع مختلف لیپوساکشن :
لیپوساکشن تاموسنت

لیپوساکشن به کمک لیزر (لیپو اسمارت)
برش مورد نیاز جهت لیپوساکشن:
طول زخم ها 3-2 میلی متر است و زود خوب می شوند طوری که اصلا مشخص نمی شوند.

مناطق خاص برای لیپوساکشن :

لیپوساکشن شکم :

اگر پوست آویزان دارید لیپوساکشن باعث از بین رفتن مشکل شما نمی شود و باید ابدمینوپلاستی(عمل زیبایی شکم) را درنظر بگیرید.اگر پوست شکم اضافه نباشد، لیپوساکشن شکم باعث کاهش لایه چربی شکم می شود و احساس می کنید صافتر، لاغر تر و باریک تر شده اید.

لیپوساکشن پهلو:

در ایران معمولا لیپوساکشن پهلوها رواج زیادی دارد. هدف از این کار باریک کردن کمر مانند ساعت شنی می باشد.

لیپوساکشن داخل و خارج ران :

آیا قسمت بیرون ران شما برجسته است؟ آیا ران های شما به هم مالیده می شود؟  ران ها منطقه خوبی برای لیپوساکشن هستند چون انباشت چربی در اینجا به صورت موضعی است.

لیپوساکشن باسن :

لیپوساکشن باسن برای کاهش میزان بیرون زدگی آنها انجام می شود. اگر احساس می کنید که باسن شما بیش از اندازه عریض هستند؛ لیپوساکشن قسمت خارجی ران ممکن است مناسب تر باشد.

لیپوساکشن قسمت داخلی زانو :

در قسمت داخلی زانو نوعی توده چربی شکل می دهد که می توان آن را با لیپوساکشن از بین برد.

لیپوساکشن قسمت میانی پشت :

لیپوساکشن قسمت میانی پشت به بخش بالای خط کمر اشاره می کند.بطور شایع بیماران به تا خوردن بافت   چربی در ناحیه زیر بند سوتین اشاره می کنند.لیپوساکشن این قسمت کاملا در برداشتن چربی ها و کاهش عمق چین زیر ان موثر است.

لیپوساکشن بازوها :

اگر بازوهای کلفت یا بزرگ دارید؛ لیپوساکشن به شما کمک می کند لاغرتر و باریک تر به نظر برسند.

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

9 − 3 =