18 نوامبر

لیپوماتیک بهتر است یا بادی جت

لیپوماتیک بهتر است یا بادی جت

لیپوماتیک و بادی جت هر دو از روش های لاغری می باشند ، در رابطه با نحوه انجام این دو روش سوالات متداولی پرسیده می شود، بادی جت یک نوع تکنیک لاغری است که با استفاده از یک دستگاه مخصوصی انجام می گیرد در این تکنیک با استفاده از قدرت آب چربی های تجمع شده در بدن را از بین می برند و و فرم زیبایی را در این ناحیه ایجاد می کند .

لیپوماتیک

نحوه انجام بادی جت

درواقع بادی جت نوع جدیدی ازلیپوساکشن می باشد، اما این روش لاغری دارای نتایج بلند مدتی می باشد و در این روش دستگاه مخصوص واتر جت بر قدرت آب تکیه کرده است و با هدف گرفتن چربی های اضافی تجمع شده و تخریب این چربی ها، باعث استخراج این چربی ها از بدن می شود .

با استفاده از این روش می توان نسبت به روش لیپوساکشن چربی بیشتری را استخراج کرد ، و قدرت بالای آب باعث می شود که به راحتی چربی از بافت های اطراف جدا شود ، در نتیجه با استفاده از این روش احتمال آسیب دیدگی سایر بافت های بدن بسیار کاهش پیدا می کند .

بادی جت حدود 30 تا 45 دقیقه زمان نیاز دارد و به صورت سرپایی با بی حسی موضعی این کار صورت می گیرد و بعد از انجام آن افراد توانایی انجام فعالیت های عادی روزانه خود را دارند .

نحوه انجام لیپوماتیک

لیپوماتیک یک روش موثر در لاغری است در این روش دستگاه مورده استفاده مجهز به لوله نازک کانولا است ، که با حرکات ارتعاشی چربی ها را تخریب می کند و از بدن خارج می کند .

تفاوت بادی جت و لیپوماتیک

با استفاده از لیپوماتیک و بادی جت می توان دو مرتبه از چربی های استخراج شده استفاده کرد ، زیرا در هر دوی این روش ها هیچ آسیبی به چربی وارد نمی شود .

افرادی که خواهان لاغری موضعی و خروج چربی های موضعی خود هستند مناسب ترین روش لیپوماتیک می باشد که دارای ماندگاری طولانی و مزایای بسیاری می باشد .

دوران نقاهت بعد از بادی جت نسبت به لیپوماتیک کوتاه تر می باشد .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

5 × 4 =

Call Now Button