24 مه

لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب

یکی از روش های از بین بردن چربی های انباشته شده در زیر چانه لیپوماتیک است. در این روش چربی های زیر چانه بوسیله دستگاه لیپوماتیک تخریب می شوند و استخراج می شوند و در نتیجه ظاهر زیبایی در آن نایحه ایجاد می شود. لیپوماتیک غبغب یک روش مطمئن و بسیار ایمن است که امروزه با توجه به اهمیت زیبایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج بسیار درخشانی را به همراه می آورد. یکی از معضلات افرادی که اضافه وزن دارند داشتن غبغب است که از زیبایی و جذابیت چهره فرد کاسته است با استفاده از لیپوماتیک می توان این مشکل را برطرف کرد. در واقع غبغب یک لایه چربی زیر پوستی و آویزان زیر چانه است که علت ایجاد آن در افراد مختلف، متفاوت است.

لیپوماتیک غبغب

علت بوجود آمدن غبغب چیست؟

بعضی از افراد به طورژنتیکی دارای اضافه وزن هستند و سر و صورت چاقی دارند که ممکن است حتی در همان اوایل کودکی غبغب هم داشته باشند. علت بوجود آمدن غبغب می تواند شامل موارد متفاوتی باشد ولی بطور معمول در افرادی که دارای اضافه وزن و چاقی هستند غبغب مشاهده می شود.

اعضای قسمت پایینی صورت هر شخص دارای یک زاویه خاص است که در اکثر افراد مشابه است اما در برخی از افراد این زاویه استاندارد نیست که می تواند باعث بوجود آمدن غبغب شود. در صورتی که چانه از حد طبیعی خود بیش از حد کوچک باشد یا عقب تر باشد به صورت غیر معمول نمایش داده می شود.

تجمع بیش از حد چربی در ناحیه زیر چانه موجب می شود که پوست حالت افتاده و آویزان پیدا کند و باعث ایجاد غبغب شود. با افزایش سن و انقباض عضلات گردن، ممکن است در زیر چانه چربی های به شکل چند لایه ایجاد شوند که نشان دهنده غبغب است. با استفاده از لیپوماتیک غبغب می توان تمامی این مشکلات را برطرف کرد و ظاهر زیبایی را در آن ناحیه ایجاد نمود.

نحوه لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک غبغب به منظور از بین بردن چربی هایی که در زیر چانه انباشته شده است و موجب شده است آن ناحیه بصورت لایه لایه مشاهده شود انجام می گیرد. لیپوماتیک غبغب با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود در این روش لوله کانولا از طریق  شکاف ریز وارد بافت چربی می شود و با حرکات ارتعاشی بافت چربی را تخریب می کند. پس از خارج کردن چربی با استفاده از لیپوماتیک پوست ناحیه غبغب حالتی افتاده و آویزان پیدا نمی کند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

درباره نویسنده

drnadaf
دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

2 × 3 =