26 جولای

نقاهت جراحی لیپوماتیک

نقاهت جراحی لیپوماتیک

لیپوماتیک یک روش ایمن برای لاغری موضعی است این روش این امکان را به شما می دهد که تنها عضو مشخصی از اندام خود را که چربی های اضافی در آن تجمع پیدا کرده است را لاغر نمایید. این روش کم تهاجم می باشد و با ایجاد یک شکاف بسیار کوچک در ناحیه مورد نظر انجام می شود . در این روش بصورت کاملا فیزیکی بدون استفاده از اشعه و حرارت تمامی سلول های چربی انباشته شده در زیر پوست تخریب می شوند . تخریب چربی ها بصورت فیزکی با استفاده از میله فلزی نازکی به نام کانولا انجام می گیرد و توسط خود دستگاه پس از تخریب شدن تخلیه می شوند. بعد از انجام لیپوماتیک در رابطه با نقاهت بعد از آن سوالاتی از دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک پرسیده می شود که در این بخش با ارئه توضیحات مختصری و مفید در رابطه با نقاهت بعد از این جراحی مشاوره و راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

نقاهت بعد از لیپوماتیک

نقاهت بعد از لیپوماتیک

یکی از مزیت های لیپوماتیک دوره نقاهت کوتاه مدت آن است بعد از انجام این جراحی نیاز به بستری شدن نیست و می توانید بعد از جراحی به منزل خود بازگردید و استراحت کافی داشته باشید . بعد از بازگشت به منزل باید اقدامات لازم را رعایت کنید.

دوره نقاهت بعد از لیپوماتیک حدود 3 روز تا یک هفته است که در این مدت باید استحرات کافی داشته باشید و رژیم غذایی مناسبی را مصرف نمایید . در این مدت نیاز به استحمام خواهید داشت که برای بیرون راندن خون آبه ها در هنگام استحمام باید محل جراحی را به خوبی ماساژدهید.

در طی دوران نقاهت استفاده از گن اهمیت بسیار بالایی دارد . در انتخاب نوع گن و کیفیت آن دقت بسیار نمایید . افرادی که بعد از جراحی لیپوماتیک از گن های مخصوص استفاده کرده اند در مقایسه با افراد دیگری که بعد از لیپوماتیک از گن استفاده نکرده اند نتیجه بهتری را دریافت کرده اند . زیرا بعد از لیپوماتیک بین پوست و ماهیچه یک فضای خالی بدلیل تخلیه چربی این نواحی ایجاد می شود که با استفاده از گن این فضای خالی از بین می رود و ماهیچه و پوست به یکدیگر جوش می خورند.

بعد از جراحی لیپوماتیک حتما مشاوره های لازم را از جراح خود دریافت نمایید و از رژیم غذایی مناسبی پیروی کنید . برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه لیپوماتیک می توانید مشاوره های لازم را از طریق راه های ارتباطی زیر دریافت نمایید

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

سه × چهار =

Call Now Button