03 دسامبر

ورم سينه بعد از پروتز

ورم سينه بعد از پروتز

فرض کنید خود شما یکی از متقاضیان انجام جراحی پروتز سینه می باشید. به چه نکاتی دقت می کنید؟

آیا عوارض پروتز سینه برایتان مهم می باشد؟

پروتز سینه چه عوارضی دارد؟

مطمئنا هر فردی که تصمیم به انجام این جراحی زیبایی می کند، یک سری تحقیقات در مورد نحوه ی انجام این جراحی، مزایا و معایب آن می کند.

در این مقاله به یک مبحث پرمخاطب یعنی؛ ورم سینه بعد از پروتز که دغدغه ی ذهنی بسیاری از افراد متقاضی پروتز سینه می باشد، می پردازیم. با ما همراه باشید!

جراحی پروتز سینه

پروتز سینه، تکنیکی کاملا بی خطر و ایمنی می باشد. با این حال انتخاب جراح پلاستیک حاذق و مراقبت بعد از پروتز سینه از جمله موارد بسیار تاثیرگذار در نتیجه ی حاصل از این جراحی زیبایی می باشد.

دکتر مجید نداف کرمانی ، جراح پلاستیک و زیبایی و عضو جراحان زیبایی و پلاستیک ایران می باشند. شما عزیزان می توانید از طریق زیر با ایشان ارتباط برقرار کنید:

شماره تماس: 02122134934

کانال اینستاگرام دکتر نداف کرمانی

بسیاری از افراد مخصوصا بانوان جویای زیبایی به انجام این جراحی میل زیادی دارند. زیرا همانطور که می دانید پروتز سینه نقش موثری در فرم دهی و حجم دهندگی مناسب و زیبای سینه ها، برعهده دارد.

بنابراین نتیجه ی حاصل از پروتز سینه در افرادی که بیماری زمینه ای نداشته باشند و کاندید مناسبی برای این جراحی زیبایی باشند، با ماندگاری طولانی و رضایت بخش می باشد.

علاوه بر موارد فوق الذکر؛ نوع پروتز کاربردی در طی جراحی تاثیر بسزایی در نتیجه ی حاصل دارد. شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله ی انواع پروتز سینه مراجعه نمایید.

جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه

عوارض پروتز سینه

در طی جلسات مشاوره شرایط جسمانی فرد زیر نظر متخصص و جراح پلاستیک ارزیابی می شود. پس از بررسی های لازم، نحوه ی جراحی، نوع پروتز سینه، سایز پروتز و سایر پارامترهای دخیل در این جراحی تعیین می شود.

لازم است به این نکته ی مهم توجه نمایید که اگر پروتز سینه توسط جراح حاذق و مجرب صورت گیرد، فرد متحمل هیچ نوع عارضه ای بعد از عمل پروتز سینه نمی شود.

بنابراین می توان نتیجه گرفت شیوه ی کار جراح مورد نظر و جنس پروتزهای کاربردی در حین جراحی، در نتیجه ی حاصل بسیار تاثیر می گذارد.

همچنین مراقبت ها و رعایت تجویزات پزشک مربوطه بعد از عمل توسط بیمار از اهمیت ویژه ای برخوردار است که می تواند نقش موثری در کیفیت نتیجه ی حاصل داشته باشد.

ورم سینه بعد از پروتز

ورم سینه بعد از پروتز

نتیجه گیری

با توجه به مطالبی که در بالا ذکر شد می توان نتیجه گرفت که پروتز سینه اگر با مهارت و دانش کافی و طبق اصول صورت گیرد، هیچ عارضه ی نامطلوبی به فرد متقاضی تحمیل نمی گردد.

با این حال یک سری عوارض جانبی و جزئی مانند ورم سینه بعد از پروتز ممکن است در فرد ایجاد شود. این امر کاملا طبیعی و موقت می باشد.

علت این امر این است که؛ در طی جراحی بافت سینه متحمل دستکاری هایی می شود تا پروتز در سینه جایگذاری شود. بنابراین کاملا طبیعی می باشد که یکسری علائم تحت تاثیر این دستکاری ها در فرد ایجاد شود.

ورم سینه بعد از پروتز موقت می باشد و جای نگرانی ندارد. این تورم و التهاب بعد از جراحی به مرور کم می شود و از بین می رود.

پاسخ

20 + 20 =

Call Now Button