تلفن ۲۲۱۳۴۹۹۷ آدرس تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خ نهم، پ ۱، ط ۲، واحد ۱۰
لاغری سریع

لاغری سریع با جراحی

لاغری سریع با جراحی

بسیاری از افراد بدلیل داشتن اضافه وزن و چاقی اعتماد بنفس خود را از دست داده اند که با استفاده از روش های جراحی می توان اعتماد بنفس از دست رفته و زیبایی اندام را به آن ها باز گرداند. با استفاده از جراحی می توان در کمترین زمان به اندام زیبایی دسترسی پیدا کرد. روش های مختلفی برای لاغری سریع با جراحی مطرح شده است که در زیر به برخی از آن ها اشاره شده است.

لاغری سریع

لیپوماتیک

لیپوماتیک روش بسیار ایمنی است که بدون بی هوشی، درد و خون ریزی انجام می شود. این روش نتایج بسیار ماندگاری را به همراه دارد و افراد بسیاری با استفاده از این روش به نتایج دلخواه خود دسترسی پیدا کرده اند. در این روش چربی های انباشته شده در نواحی مختلف بدن تخریب می شوند و از بدن خارج می شوند. دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک در ناحیه ای که چربی های اضافه انباشته شده است شکاف بسیار ریزی ایجاد می کنند و از طریق این شکافت لوله نازک کانولا وارد بافت چربی می شود و با حرکات سریع و ارتعاشی چربی های اضافی را تخریب کرده و از بدن استخراج می کند. انجام این جراحی برای افرادی مناسب است که بعد از ورزش های سنگین و رژیم  نتوانستد وزن خود را کاهش دهند.

همچنین لیپوماتیک برای افرادی مناسب است که دارای چاقی های موضعی هستند به گونه ای که در برخی از قسمت های بدن آن ها مانند بازو، باسن، غبغب و پهلو چربی هایی انباشته شده است که با انجام ورزش و رژیم این چربی ها از بین نمی روند.

لیپولیزر

در لیپولیزر چربی های با استفاده از امواج سوزانده می شوند و در نتیجه پس از استخراج چربی ها در صورت نیاز نمی توان از آن ها استفاده کرد.

ابدومینوپلاستی

یکی دیگر از روش های لاغری سریع با جراحی، ابدومینوپلاستی است که برای افرادی مناسب است که شکم های آویزان و افتاده دارند. بسیاری از زنان پس از زایمان شکم آن ها حالت افتاده و آویزان پیدا می کند که می توان با استفاده از ابدومینوپلاستی این مشکل را برطرف نمود. جراحی ابدومینوپلاستی نسبت به روش های دیگر تهاجمی تر می باشد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو

امروزه افراد بسیاری مخصوصا خانم ها با چاقی موضعی در قسمت شکم و پهلو خود مواجه هستند و این امر موجب برهم خوردن تناسب اندام

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی، پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره ۳ ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون: عمل زیبایی بینی، جراحی بینی گوشتی، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه، لیفت سینه و... جراحی لاغری با لیپوماتیک، پیکرتراشی، ابدومینوپلاستی و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.