لوگو سایت دکتر مجید نداف کرمانی
برای مشاهده آدرس و شماره تماس از طریق لینک رو به رو اقدام کنید. لینک اپلیکیشن
جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت، روشی برای رفع افتادگی پوست

دکتر مجید نداف کرمانی / عمل های جراحی زیبایی صورت / جراحی لیفت صورت، روشی برای رفع افتادگی پوست

نشانه های پیری صورت در 40 سالگی شروع می شوند و ظهور آن ها با افزایش سن شتاب می گیرد؛ شاید خط لبخند شما عمیق شده، چروک هایی در گوشه دهانتان شروع به ایجاد شدن کرده و پوست گردن حالت افتاده پیدا کند و چروکیده شود. اگر این تغییرات را مشاهده کردید و خواستید آن ها را با انجام جراحی لیفت صورت اصلاح کنید، دکتر نداف به شما کمک می کند تا گردن و صورت صاف تر و جوان تری داشته باشید. در این مقاله همه چیز درباره انواع روش های لیفت صورت و مزایا و معایب هر یک از آن ها نکات مفیدی را بیان کرده ایم.


نگاهی کلی به جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت یک نوع جراحی زیبایی است که موجب جوانسازی و همینطور رفع افتادگی پوست میشود. در این عمل با کشیدن پوست صورت و زدن برش هایی در نواحی کناری صورت باعث برطرف شدن چین و چروک های پوست صورت میشود.

میزان ماندگاری7 الی 10 سال
مدت ریکاورییک ماه
نوع بیهوشیعمومی

جراحی لیفت صورت چیست؟

جراحی لیفت به معنی جوانسازی و بالا کشیدن پوست صورت با عمل جراحی است. با افزایش سن و اثر گذاری عوامل مختلف ژنتیکی و محیطی و عدم مراقبت درست از پوست صورت، میزان کلاژن سازی پوست رفته رفته کاهش می یاید و پوست حالت شل و افتاده ای پیدا می کند. انجام جراحی لیفت صورت می تواند این روند را کند کرده و ظاهر جوان تری برای شما به ارمغان بیاورد.

Portfolio

نمونه کارهای لیفت ابرو، صورت و گردن


کدام بخش های صورت را می توان لیفت کرد؟

لیفت صورت واژه ای است که معمولا به جراحی لیفت کلی صورت یا همان ریتیدکتومی (Rhytidectomy) اطلاق می شود اما شما باید بدانید که لیفت صورت می تواند گسترده وسیعی را شامل شود. به زبانی دیگر، می توان هر بخش از صورت را که دچار افتادگی شده است، با انجام اقداماتی مانند جراحی، لیفت کرد. مهم ترین بخش های صورت که می توانند لیفت و جوانسازی شوند، عبارتند از:

کل صورت

همان طور که گفتیم، جراحی لیفت صورت به عملی گفته می شود که در آن، همه بخش های صورت مخصوصا قسمت های پایینی آن بالا کشیده می شوند و به این ترتیب مشکلاتی نظیر افتادگی پوست و کاهش استحکام عضلات در نواحی مورد هدف از بین می رود.

نمونه کار لیفت کل صورت

نمونه کار لیفت ابرو

ابروها

برای افرادی که فقط مشکل افتادگی ابرو دارند، لیفت ابروها می تواند به صورت جداگانه انجام گیرد. این جراحی می تواند به صورت کلاسیک (روش قدیمی) یا به صورت لیفت اندوسکوپی ابرو (روش نوین) انجام شود. دکتر مجید نداف کرمانی لیفت ابرو را به روش جدید و با استفاده از اندوسکوپ انجام می دهند. این روش جراحی دارای میزان برش و بخیه کم تر و نتایج طبیعی تر است.


پیشانی

بسیاری از افراد فکر می کنند که لیفت شقیقه، ابرو و لیفت پیشانی یک چیز هستند اما این طور نیست! لیفت پیشانی به نوعی جراحی زیبایی گفته می شود که هدف آن لیفت کل پیشانی با تمرکز بر روی بخش مرکزی آن است. در نتیجه این جراحی، چین و چروک های سطحی و عمیق ناحیه پیشانی از بین رفته چهره فرد شاداب و با طراوت می گردد.

نمونه کار لیفت پیشانی

نمونه کار لیفت پلک

پلک ها

جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی نیز یکی دیگر از جراحی هایی است که در دسته اقدامات تهاجمی لیفت صورت قرار می گیرد. همان طور که از نام آن مشخص است، جراح پلاستیک با انجام این عمل به برداشتن پوست و چربی اضافی انباشته شده در ناحیه پلک های بالا و پایین می پردازد و به این ترتیب علاوه بر افزایش محدوده دید فرد، به افزایش زیبایی چهره او نیز کمک می کند.


گونه ها

داشتن گونه هایی برجسته و رو به بالا از گذشته تا به امروز یکی از معیارهای بسیار مهم زیبایی بوده است. به همین دلیل یکی از دلایل اصلی انجام عمل لیفت صورت، بالا کشیدن گونه ها و رفع افتادگی ای است که برای آن ها در نتیجه افزایش سن به وجود آمده است. در بسیاری از موارد در روند جراحی لیفت گونه از پروتز گونه برای افزایش حجم آن ها استفاده می شود.

نمونه کار پروتز گونه

نمونه کار لیفت گردن و غبغب

گردن و غبغب

بخش های انتهایی صورت می توانند هزینه زیادی را در پی افزایش سن متحمل شوند. در پی بالا رفتن سن فرد، وزن عضلات و پوست نواحی بالایی صورت به سمت پایین فشار آورده و به این ترتیب باعث شل شدن گردن و بروز مشکلی به نام غبغب می شود. لیفت گردن با هدف رفع غبغب نیز یکی دیگر از روش های رفع افتادگی پوست در ناحیه سر و گردن است.


ویژگی های کاندید مناسب برای جراحی لیفت صورت

جراحی لیفت صورت بهترین راه برای جوانسازی ظاهر کسانی است که به دلیل افزایش سن یا اثر گذاری هر عامل دیگری دچار افتادگی پوست صورت شده اند و می خواهند ظاهر جوان تری داشته باشند. همه افرادی که در این دسته قرار می گیرند، می توانند به عنوان داوطلبان بالقوه عمل لیفت صورت به شمار بیایند اما برخی اشخاص هستند که شرایط زیر را دارند:

 •  از نظر جسمی سالم هستند و بیماری زمینه ای خاصی مانند بیماری های قلبی و دیابت ندارند.
 • سیگار نمی کشند یا می توانند به مدت 2 هفته قبل از جراحی استعمال دخانیات را متوقف کنند.
 • نشانه های متوسط تا پیشرفته پیری و افتادگی پوست و عضلات را در صورت و گردن خود دارند.
 • به دلیل افزایش و کاهش وزن زیاد دچار افتادگی پوست و عضله شدید در بخش صورت و گردن هستند.
 • بیمارانی که پوست یا چربی اضافی در گردن دارند و نشانه هایی از پیری متوسط در صورتشان مشهود است هم می توانند از مزایای عمل لیفت صورت بهره مند شوند.
 • دکتر نداف وضعیت کلی سلامتی شما را ارزیابی می کند تا مطمئن شود جراحی لیفت صورت برای شما مناسب است و انجام آن می تواند به بهبود وضعیت زندگی تان کمک کند.

مزایای عمل لیفت صورت

هر جراحی زیبایی یک سری مزایا و یک سری معایب با خود به همراه دارد. شما باید به خوبی فکر کنید و با توجه به صحبت های جراح لیفت صورت در رابطه با انجام یا عدم انجام این جراحی تصمیم گیری کنید. مهم ترین مزایایی که می توان برای جراحی لیفت صورت بر شمرد، در ادامه ذکر شده اند:

رفع افتادگی پوست

افتادگی پوست صورت دلایل مختلفی دارد اما به هر دلیلی که اتفاق افتاده باشد، انجام جراحی لیفت صورت می تواند به از بین بردن آثار پیری از چهره شما کمک کند. جراح لیفت صورت با بالا کشیدن پوست و قرار دادن آن در جای مناسب خود چین و چروک های سطحی و عمقی را رفع کرده و به این ترتیب باعث می شود که شما جوان تر و شاداب تر به نظر برسید.


امکان استفاده از اندوتاین

بهترین جراح لیفت صورت در تهران برای فیکس کردن پوست بعد از لیفت از ایمپلنتی به نام اندوتاین استفاده می کند. اندوتاین پروتزی مثلثی شکل و خاردار است که با قرار گرفتنش زیر پوست، می تواند آن را در جای خود نگه دارد و از نتیجه جراحی نگهداری کند. لیفت صورت با اندوتاین نتیجه ای بهتر و ماندگاری دائمی تری را به همراه خواهد داشت.


بهبود ظاهر گردن، چانه و گونه ها

نه تنها بخش هایی از صورت مانند پیشانی و ابروها در جریان جراحی لیفت صورت مورد اصلاحات جدی قرار می گیرند، بلکه دیگر قسمت ها مانند گونه ها، چانه و حتی گردن نیز در این جراحی دچار تغییرات جدی می شوند و ظاهر آن ها بهبود می یابد. این موضوع می تواند به بهتر شدن ظاهر فرد در همه جوانب کمک کرده و نتیجه ای طبیعی و زیبا به همراه داشته باشد.


ماندگاری بالا

همیشه روش های تهاجمی و جراحی به دلیل آن که میزان تغییرات اعمال شده در طول روند آن ها بر روی بدن بیش تر است، ماندگاری بالاتری دارند. یکی از انواع این اعمال زیبایی را لیفت صورت می دانیم. امروزه به دلیل روی کار آمدن روش های نوین و پیشرفته، نتیجه جراحی لیفت صورت بیش از 7 سال دوام خواهد آورد.


روند انجام جراحی لیفت صورت

روند هر جراحی می تواند به بیهوشی یا بی حسی، ایجاد برش، ایجاد تغییرات و در نهایت بخیه زدن برش ها محدود باشد. جراحی لیفت صورت نیز از این قاعده مستثنی نیست و اصلی ترین مراحل انجام آن در همین موارد خلاصه می شوند. در ادامه می توانید توضیحات کاملی درباره هر یک از مراحل پیشرفت روند این عمل را بخوانید.

بیهوشی

از آن جایی که تغییرات گسترده ای در روند جراحی لیفت صورت بر روی پوست، عضلات و بافت چربی این ناحیه ایجاد می شوند، نمی توان این عمل را با بی حسی به انجام رساند و بهترین روش برای افزایش راحتی بیماران در طول این جراحی، اجرای تکنیک های بیهوشی عمومی است.

ایجاد برش

بعد از آن که روند بیهوشی تکمیل شد، جراح برای ایجاد برش های لازم و پیش برد عمل اقدام می کند. به طور کلی دو نوع برش در این جراحی می توانند ایجاد شوند: برش های کلاسیک و برش های اندوسکوپیک. در ادامه هر دوی این روش ها را معرفی کرده ایم:

لیفت صورت با برش کلاسیک

برش لیفت صورت کلاسیک از کنار گوش آغاز شده و در امتداد انحنای گوش به سمت بالا ادامه پیدا می کند. سپس این برش تا 4 سانتی متر به سمت شقیقه پیش رفته و زمانی که به پشت گوش رسید، کمی در امتداد خط موی پشت سر ادامه می یابد.

سپس برش کوچکی در بخش چانه ایجاد شده و به این ترتیب دسترسی جراح به چربی و عضلات گردن ممکن می گردد. این زخم ها پنهان می شوند چون با انحناها و خطوط ترکیب می شوند. وقتی برش ها ترمیم یافتند، اکثر افراد به زخم های لیفت صورت اهمیت نمی دهند.

لیفت صورت اندوسکوپیک

اندوسکوپ وسیله ای است که تحولی شگرف در روند جراحی های زیبایی و درمانی ایجاد کرد. در روند لیفت صورت با استفاده از اندوسکوپ، این دستگاه (که یک لوله بسیار باریک دارای دوربینی در بخش ابتدایی خود است) وارد لایه های عمیق تر پوست شده و به عضلات دسترسی پیدا می کند.

بر خلاف روش کلاسیک، در لیفت صورت اندوسکوپیک دیگر نیازی به ایجاد برش های طولانی و وسیع نیست؛ در عوض، تنها با ایجاد برش های کوچک با طول کم تر از یک سانتی متر، روند جراحی آغاز شده، با استفاده از اندوسکوپ ها پیش می رود و به راحتی به پایان می رسد.

ایجاد تغییرات

تغییراتی که در روند جراحی لیفت صورت انجام می شوند، وابسته به میزان افتادگی پوست صورت، چربی های اضافی و کاهش استحکام عضلات صورت در هر فرد متفاوت خواهند بود. لیپوماتیک صورت هم روشی است که خیلی از افراد برای کاهش چربی های اضافه در این بخش از مزایای آن بهره مند می شوند.

اما نکته ای که بسیاری از اشخاص به آن دقت نمی کنند، این است که لیپوماتیک به تنهایی نمی تواند مشکل پیری و افتادگی صورت را رفع کند و تنها برای برداشت و بیرون کشیدن چربی های اضافی مورد استفاده قرار می گیرد. در روند جراحی لیفت صورت علاوه بر حذف چربی های اضافی، پوست هم کشیده می شود و عضلات استحکام سابق خود را باز می یابند. شما می توانید با مشاهده ویدیوهای زیر تفاوت های اصلی روند انجام جراحی لیفت صورت اندوسکوپیک و کلاسیک را بشناسید:

بخیه زدن

بخیه هایی که بعد از لیفت صورت بر روی برش ها ایجاد می شوند، کاملا به نوع تکنیک مورد استفاده برای ایجاد برش (کلاسیک یا اندوسکوپیک) وابسته هستند. در صورتی که جراحی لیفتینگ صورت به روش کلاسیک انجام گیرد، قطعا حجم بخیه های ایجاد شده بیش تر خواهد بود. در مقابل روش اندوسکوپیک وجود دارد که بخیه های بسیار کم تری نسبت به تکنیک کلاسیک برای اتمام آن مورد نیاز است.

گیف مقایسه لیفت صورت اندوسکوپیک و کلاسیک در جراحی لیفت صورت

گام به گام بهبودی پس از جراحی لیفت صورت با دکتر نداف

در ادامه می توانید کامل ترین راهنمای دوران نقاهت بعد از عمل لیفت صورت را مورد بررسی قرار دهید. این راهنمای هفته به هفته به شما کمک می کند که بتوانید از روند بهبودی صورت خود بعد از جراحی آگاهی پیدا کنید.

هفته اول

در هفته اول بعد از جراحی لیفت صورت شما باید اطمینان حاصل کنید که به بهترین شکل ممکن اقدامات مراقبتی از برش ها و بخیه های جراحی را به عمل می آورید. در ادامه فرآیند بهبود به صورت روزانه بعد از جراحی لیفت صورت را در اختیار شما قرار می دهیم. شما می توانید با کلیک کردن روی هر بخش، توضیحات آن را ببینید:

روز اول

در روز اول بعد از انجام جراحی ممکن است احساس خواب آلودگی و خستگی کنید. شما باید بدانید که به دلیل استفاده از داروهای بیهوشی در روند جراحی، داشتن این علائم در روز ابتدایی بعد از لیفت صورت طبیعی است. دقت کنید که یک شخص را باید به عنوان همراه در کنار خود داشته باشید تا به شما در ترخیص از بیمارستان یا کلینیک و بازگشت به خانه کمک کند.

روز دوم

در این روز با شما از مطب جراح لیفت صورت (دکتر نداف) تماس گرفته می شود و نوبتی برای مراجعه به پزشک و معاینه در نظر گرفته خواهد شد. تا زمان فرا رسیدن نوبت معاینه بعد از عمل، باید هر روز از نیم رخ، سه رخ و تمام رخ صورت خود برای دکتر عکس بفرستید تا روند بهبودی مورد بررسی قرار گیرد.

روز سوم

در روز سوم بعد از لیفت صورت باید احساس بهتری داشته باشید؛ چرا که تاثیر داروهای بیهوشی از بین رفته اند و پوست صورت به کشیدگی هایی که در نتیجه جراحی لیفت ایجاد شده اند، کم کم عادت می کند.

روز چهارم تا ششم

در این زمان، بسیاری از افرادی که لیفت صورت انجام داده اند، دیگر هیچ گونه دردی تجربه نمی کنند و به همین دلیل دیگر به مصرف داروهای مسکن تجویز شده توسط جراح لیفت صورت خود نیاز ندارند. همچنین در این بازه، تورم و کبودی های ناشی از عمل کم تر شده اند و شما می توانید کارهای روزمره ی سبک خود را از سر بگیرید.

هفته دوم

در هفته دوم بعد از عمل لیفت صورت شما ممکن است همچنان مقداری تورم و کبودی را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که تورم و کبودی دو عضو جدا نشدنی جراحی عای زیبایی هستند و نباید در این باره نگران باشید. از دیگر عوارض محتمل که در هفته دوم بعد از جراحی بروز پیدا می کنند، می توان به بی حسی نسبی نقاط برش و بخیه عمل و یا احساس کشیدگی پوست اشاره کرد. در این باره هم نگرانی بی مورد است چرا که اکثر بیماران تا انتهای هفته دوم جراحی حس بهتری پیدا می کنند و برای بازگشت به محل کار و انجام همه کارهای روزمره خود آماده می شوند.

هفته سوم و چهارم

بخیه های لیفت صورت جذبی هستند و نیازی نیست برای کشیدن آن ها و دردی که ممکن است متحمل شوید نگران باشید. در فاصله بین هفته سوم تا چهارم بعد از جراحی لیفتینگ صورت، ممکن است هنوز مقداری از تورم و کبودی وجود داشته باشد اما اگر خود را با روز اول مقایسه کنید، متوجه می شوید که چقدر بهتر شده اید.

بعد از یک ماه

بعد از گذشت یک ماه از انجام جراحی لیفت صورت، حالا وقت آن است که از ظاهر جدید، زیباتر و شاداب تر خود لذت ببرید. مهم ترین مزیت این عمل، ماندگاری بالای نتیجه آن است که می تواند وابسته به تبحر و تجربه جراح تا سال ها دوام داشته باشد.


میزان موفقیت جراحی لیفت صورت

عمل لیفت صورت را می توان یکی از انواع موفق و رضایت بخش جراحی زیبایی و پلاستیک دانست. با این حال نمی توان گفت که در هر حالتی شما از نتیجه این جراحی راضی و شاد خواهید بود. برخی از فاکتورها مثل مراجعه به یک جراح خوب و با تجربه برای لیفت صورت، انجام دقیق مراقبت های بعد از عمل و … هم می توانند تا حد بسیار زیادی بر روی میزان موفقیت نتیجه این جراحی تاثیر گذار باشند.

شما می توانید با کلیک روی آیکن مقابل تصاویر رضایتمندی بیماران دکتر مجید نداف کرمانی از نتیجه جراحی لیفت نواحی مختلف صورت را مشاهده کنید که خود این افراد برایمان ارسال کرده اند.

مشاهده رضایتمندی ها و نمونه کارها

چگونه باید بهترین جراح لیفت صورت تهران را پیدا کرد؟

بهترین جراح لیفت صورت کسی است که تجربه، دانش و مهارت خاصی در انجام این جراحی داشته باشد. از آنجا که عمل لیفت صورت تاثیر بسیار مستقیمی بر روی ظاهر فرد دارد و عدم انجام درست، اصولی و استاندارد آن می تواند تاثیرات مخربی بر روی وضعیت جسمی و روانی فرد بگذارد، می توان گفت که سهل انگاری در انتخاب یک جراح خوب تا چه اندازه می تواند پشیمانی به بار بیاورد. در ادامه مهم ترین ویژگی هایی که باید برای بهترین جراح لیفت صورت در تهران در نظر بگیرید (علاوه بر دانش، مهارت و تجربه) را مورد بررسی قرار داده ایم


عضویت در انجمن های معتبر

انجمن هایی مثل ISPAS و ASPS هم می توانند در انتخاب جراح لیفت صورت به شما کمک کنند؛ از آن جایی که این انجمن ها در حوزه پلاستیک و زیبایی به عنوان مرجع شناخته می شوند، عضویت جراح انتخابی شما در آن ها می تواند شما را برای انجام اعمال زیبایی مورد نظرتان در نظر این پزشک مصمم تر کند.

گیف انجمن جراحان پلاستیک

داشتن مدرک فوق تخصصی

مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک همان نکته ای است که بیش تر از هر مسئله دیگری باید هنگام انتخاب جراح به ان دقت داشته باشید. در اختیار داشتن بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی نشانه این است که پزشک مورد انتخاب شما همه دوره های لازم برای به دست آوردن دانش و مهارت مورد نیاز برای به انجام رساندن انواع جراحی زیبایی صورت و اندام را به اتمام رسانده و مورد اعتماد است.


داشتن نمونه کارهای قابل قبول

تصاویر و ویدیوهای نمونه کار لیفت صورت می توانند یکی از اصلی ترین معیارهای انتخاب یک جراح خوب برای انجام این عمل باشند. شما می توانید با دقت در تصاویر قبل و بعد افرادی که قبلا در نزد پزشک مورد نظرتان این جراحی را به انجام رسانده اند، متوجه میزان تبحر وی در انجام تکنیک های این عمل باشید.

نمونه کار لیفت صورت، گردن و ابرو همزمان
قبل و بعد از لیفت صورت و گردن
لیفت اندوسکوپیک ابرو، صورت و گردن
تغییر صورت بعد از جراحی لیفت کلی

سوالات متداول درباره جراحی لیفت صورت


آدرس و لوکیشن مطب دکتر مجید نداف کرمانی، فوق تخصص پلاستیک و جراح زیبایی صورت و اندام در تهران

برای دیدن آدرس کامل روی علامت گوگل مپ نقشه ی زیر کلیک کنید:

مطب دکتر نداف

آدرس مطب دکتر نداف:

تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان نهم،
پلاک ۱، ساختمان کاج، طبقه ۲، واحد ۱۰


گرفتن وقت مشاوره لیفت صورت

شما می توانید برای گرفتن وقت مشاوره و معاینه برای انجام لیفت صورت از دکتر نداف به سه طریق اقدام نمایید:

نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
می خواهید کدام بخش از صورت خود را لیفت کنید؟


ارسال شد. به زودی با شما تماس می گیریم
دوباره سعی کنید

در نهایت:

در این مقاله به طور کامل در مورد جراحی لیفت صورت و تمام وارد مرتبط با آن صحبت کردیم، امیدواریم که با مطالعه این مقاله به جواب سوال های خود رسیده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

83 پاسخ

  1. سلام وقتتون بخیر
   بعد از معاینه مشخص می شود. به مطب مراجعه کنید.

 1. سلام
  جای بریدگی جراحی در صورت می‌ماند؟
  چند ماه بعد از لیفت صورت بهبودی کامل حصول میشود؟

  1. بستگی به جنس پوست دارد. اگر بهترین جراح برای لیفت صورت را انتخاب کرده باشید، جای برش های و بخیه ها در چین های طبیعی دور صورت پنهان می شوند.

 2. سلام آقای دکتر من کمال صالحی هستم دو سال پیش خدمتتون لیفت ابرو انجام دادم می خوام جراحی لیفت کلی صورت هم انجام بدم. امکانش هست؟

 3. سلام خسته نباشید
  آقای دکتر میشه یه وقت لیفت صورت برای من قبل از عید بذارید توروخدا منشی میگه نوبتاتون پره

  1. سلام بله بیشتر افرادی که اندیکاسیون جراحی لیفت صورت رو دارن، معمولا سن بالایی دارن

  1. وابسته به خودتان است. معمولا درد زیادی تجربه نمی شود چون دارو تجویز خواهد شد

 4. اگر عمل لیفت روز صورت انجام بشه و رعایت نشه نکاتی که گفتین مثل خوابیدن که صورت روی 30 درجه باشه امکان بازگشت داره ؟؟

 5. من 4 روز پیش برای لیفت صورت نوبت گرفتم پیشتون جلسه مشاوره با شما عالی و کاربردی بود

 6. زیر سی سال هم میشه جراحی لیفت غبغب کرد؟ ممکنه تو سنین بالاتر دوباره برگرده؟

 7. اونجا که گفتید 7 تا 10 سال ماندگاری داره درسته واقعا ؟ چند درصد احتمال داره اینقدر بمونه ؟

  1. احتمال این میزان ماندگاری بالاست. اگر جراح پلاستیک با تجربه با مهارت باشد

  1. خیر، اتفاقا بسیاری از متقاضیان جراحی لیفت صورت افراد مسن هستند و نتایج عالی می گیرند

  1. خیر اولا بخیه ها به دلیل استفاده از اندوسکوپ بسیار کوچک هستند و دو این که اگر جراح در کار خود ماهر باشد، جای بخیه ها مشخص نخواهند بود

 8. من دوست دارم لیفت شقیقه انجام بدم. پوست اضافه داره ؟شنیدم پشت سر جمع میشه .ممنون میشم راهنمایی کنین .

  1. بله اصلی ترین دلیل انجام عمل لیفعت صورت، همین ماندگاری بالای نتیجه و دائمی بودن آن است

 9. اقای دکتر من کارای لیفت ابروتونو دیدم واقعا حرفه ای هستید به جرات میتونم بگم هیچ دکتری بهتر از شما نمیتونه لیفت ابرو و صورت انجام بده

 10. سلام ممنون از سایت جامع، مدرن و مطالب تخصصی مفید 🙏🌹
  باعث افتخار هست که از بهترین های ایران هستید 👌👏

  1. بله امکان انجام همزمان وجود داره. بخیه ها کمتر هستن چون به روش اندوسکوپی انجام میشه

مطالب مرتبط
آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.