09 ژانویه

بزرگ کردن سینه ها

بزرگ کردن سینه ها :

سینه نقش زیادی در تناسب اندام و زیبایی دارد ، دکتر نداف کرمانی برای بزرگ کردن سینه ها تکنیک های مختلفی را به کار می برد ، در این مقاله جراحی سینه و روش های بزرگ کردن سینه را بیان می کنیم ،اشخاصی که سینه های رشد نیافته و کوچک دارند با جراحی سینه می توانند به آسانی و در زمان کمی سینه های خود را بزرگ کنند .

بانوانی که در زمان شیردهی دچار آتروفی شده اند و یا در زمان پس از بارداری سینه های آنها بد شکل و بد حالت شده است می توانند جراحی سینه را انجام دهند ، یکی مزیت های جراحی سینه خوش فرمی و رفع افتادگی سینه ها است ، با جراحی سینه اعتماد به نفس اشخاص به حد قابل توجهی افزایش پیدا می کند .

برای بانوانی که سینه های کوچک دارند جراح با ایجاد یک برش کوچک می توان زیر عضله سینه پروتز را جاگذاری کند ، با انجام این کار حجم کم سینه جبران می شود ، اشخاص پس از جراحی سینه نهایت رضایت را از جراحی دارند .

مدت زمان ماندن شخص در بیمارستان و بستری شدن آن به حال بیمار و میزان ترشحاتش بدنش بستگی دارد ، در جراحی های که پروتز جا داده می شود شخص فقط نیاز به 24 ساعت استراحت دارد .

پس از جراحی سینه شخص نباید در معرض آفتاب شدید قرار بگیرد ، بنابراین تا 14 روز شخص نباید به سونا برود .

شخص نباید از غذاهای پر چرب و نفاخ استفاده کند ، زیرا یبوست ممکن است در شخص موجب ناراحتی و درد شود .

مصرف داروهای که پزشک تجویز نموده است بسیار مهم است که در سر زمان مصرف شود ، زیرا مصرف داروها و مسکن ها درد بیمار را کاهش می دهند و روند بهبودی را تسریع می بخشد .

دکتر نداف کرمانی بزرگ کردن سینه ها  و کوچک کردن سینه را به روش های مختلفی انجام  می دهند .

 

 

 

پاسخ

16 + بیست =

Call Now Button