09 آگوست

توصیه های لازم بعد از جراحی پروتز سینه

 توصیه های لازم بعد از جراحی پروتز سینه

بعد از جراحی پروتز سینه دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک در رابطه با کارها و اقداماتی که باید بعد از انجام این جراحی صورت گیرد توضیحاتی را می دهند که رعایت تمامی این توصیه ها در بهبودی سریع تر بسیار تاثیر گذار می باشد .

توصیه های لازم بعد از جراحی پروتز سینه

توصیه های لازم بعد از جراحی پروتز سینه

ممکن است بعد از جراحی پروتز سینه، در ناحیه سینه احساس سفتی و کشیدگی پوست داشته باشید و دردی را احساس نمایید که کاملا طبیعی است همچنین ممکن است تا چند ماه کاهش حس در ناحیه نوک سینه داشته باشید که تمامی این مشکلات موقتی می باشد و به مرور زمان برطرف می شود در صورتی که احساس درد شما برطرف نشد و همچنان با گذشت مدت طولانی بی حسی نوک سینه های شما برطرف نشد حتما با جراح خود تماس بر قرار نمایید و مشکل خود را مطرح کنید.

کارهای فیزیکی سنگین در هفته های اولیه بعد از جراحی پروتز سینه نباید صورت گیرد اما رانندگی مانعی ندارد . به منظور جلوگیری از احتمال جابه جایی پروتز استفاده از سوتین مخصوص به مدت 1 ماه بطور مداوم از الزامات بعد از جراحی پروتز سینه می باشد که باید تمامی افرادی که اقدام به جراحی پروتز سینه کرده اند به طور کامل آن را رعایت کنند تا بهترین نتیجه را از جراحی پروتز سینه دریافت نمایند. بعد از گذشت 3 ماه از جراحی پروتز سینه به منظور بررسی و معاینات لازم باید MRI  سینه صورت گیرد و بعد از آن هر 2 سال یک بار باید برای انجام MRI مراجعه نمایید.

بعد از جراحی پروتز سینه رعایت یک رژیم غذایی مناسب دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد به عنوان مثال از غذاهای پرنمک به هیچ عنوان استفاده نکنید زیرا موجب افزایش تورم و کبودی بعد از جراحی می شود و روند بهبودی را کاهش می دهد . توصیه می شود از آب میوه های تازه بیشتر استفاده شود.

نتیجه گیری

توصیه می شود برای انجام این جراحی پروتز هایی با سایز بسیار بزرگ یا کوچک انتخاب نکنید و به نظر جراحتان احترام بگذارید و سایز پروتز مناسبی را انتخاب نمایید زیرا در صورتی که سایز پروتز بسیار بزرگ باشد، بدلیل سنگینی و کشش بیش از حد پوست و فشار پروتز به بافت های مجاور می تواند عوارضی را به همراه آورد و در نتیجه ممکن است نیاز به جراحی مجدد و در آوردن پروتز شود .

به تمامی توصیه های جراحتان توجه نمایید و تمامی آن را رعایت کنید تا بهترین تنیجه را از این جراحی دریافت کنید.

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

پاسخ

2 × 1 =

Call Now Button