اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

سایز مناسب پروتز سینه

انواع سايز پروتز سينه

انواع سایز پروتز سینه شاید سوال متقاضیانی که می خواهند این جراحی زیبایی را انجام دهند، باشد. فرض کنید خودتان تصمیم به انجام پروتز سینه دارید. چه پارامترهایی را مد نظر قرار می دهید؟

برای قطعیت تصمیم گیری خود به دنبال پاسخ چه سوالاتی می گردید؟

در این مقاله به بررسی مبحث انواع سایز پروتز سینه می پردازیم. پس با ما همراه باشید تا به پاسخ سوالات فوق دست یابید.

جراحی زیبایی سینه

گسترش دانش پزشکی باعث ابداع تکنیک های نوین در این عرصه شده است. به نظر شما چه چیزی جذابیت و زیبایی یک فرد را تحت تاثیر قرار می دهد؟ مطمئنا داشتن هیکل مناسب و خوش تراش از جمله موارد مهمی است که در زیبایی افراد مطرح می باشد.

 

فرض کنید خانمی برای بزرگ کردن یا خوش فرم ساختن سینه های خود بدنبال راه حل مناسبی می گردد. پیشنهاد شما به او چیست؟

انجام پروتز سینه یک راهکار ماندگار و بی عارضه برای برآورده کردن نیاز زیبایی افراد می باشد. علاوه بر این ممکن است از این جراحی در زمینه ی ترمیم و درمان نیز بهره گرفت.

دکتر مجید نداف کرمانی ، جراح پلاستیک در تهران و عضو جراحان زیبایی و پلاستیک ایران می باشند. شما عزیزان می توانید برای انجام جراحی کوچک کردن سینه و کسب راهنمایی های لازم از ایشان؛ از طریق زیر با ایشان ارتباط برقرار کنید:

شماره تماس: 02122134934

صفحه اینستاگرام دکتر نداف کرمانی

انواع پروتز سینه

انتخاب جنس مناسب پروتز از مواردی است که باید به آن توجه کرد، که این انتخاب به عهده ی جراح پلاستیک می باشد. با مراجعه ی حضوری و انجام بررسی ها و معاینات پزشکی نوع پروتز و روش جراحی تعیین می شود.

در این میان سلیقه و درخواست بیمار نیز در انتخاب نوع پروتز سینه دخیل می باشد و پزشک با درنظر گرفتن شرایط جسمی بیمار و سلیقه ی آن، نوع مناسب پروتز سینه را انتخاب می نماید.

شما عزیزان می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ی انواع پروتز سینه مراجعه نمایید و از نکات مهم و تاثیر گذار در انتخاب نوع مناسب پروتز سینه اطلاع پیدا کنید.

بهترین سایز پروتز سینه

بهترین جراح پلاستیک اشراف کامل نسبت به زیبایی اندام دارد. بنابراین بعد از بررسی های لازم بهترین راهکار زیبایی را ارائه می دهد. یعنی اگر فردی خواستار بزرگ کردن سینه ی خود با پروتز یا تزریق چربی باشد، تعیین میزان بزرگی به عهده ی جراح می باشد.

انواع سایز پروتز سینه

انواع سایز پروتز سینه

زیرا ممکن است فردی خواستار بزرگ کردن بیش از اندازه ی سینه ی خود باشد، در این حالت جراح پلاستیک باید با مشورت دادن فرد را از نظر روحی و منطقی متقاعد سازد که بهترین سایز پروتز سینه برای ایشان چه اندازه می باشد.

بنابراین نیاز است بعد از انتخاب بهترین دکتر پروتز سینه، به او اعتماد کنید و از انتظارات غیرمعمول که ممکن است زیبایی اندامتان را مختل سازد، دست بکشید.

نتیجه گیری

جراحی های زیبایی مانند تزریق چربی به سینه و یا جراحی پروتز سینه، از حساسیت بالایی برخوردار هستند، که موفقیت و رضایت بخشی از انجام آن ها نیازمند دقت و مهارت بالای جراح مربوطه می باشد.

بررسی انواع سایز پروتز سینه می تواند در تصمیم گیری مناسب فرد متقاضی تاثیر مثبتی برجای گذارد. همچنین فردی که می خواهد این جراحی را انجام دهد، سلیقه و انتظار خود را در جلسات مشاوره بیان می کند و جراح با انجام معاینات لازم بهترین تکنیک و راهکار را به اطلاع بیمار می رساند.

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

پاسخ

17 − 6 =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه