تلفن ۲۲۱۳۴۹۹۷ آدرس تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خ نهم، پ ۱، ط ۲، واحد ۱۰
انواع سایز پروتز سینه

سایز مناسب پروتز سینه

انواع و بهترین سایز پروتز سینه شاید مورد سوال متقاضیانی که می خواهند این جراحی زیبایی را انجام دهند، باشد. فرض کنید خودتان تصمیم به انجام پروتز سینه دارید. چه پارامترهایی را مد نظر قرار می دهید؟ برای قطعیت تصمیم گیری خود به دنبال پاسخ چه سوالاتی می گردید؟ در این مقاله به بررسی مبحث انواع سایز پروتز سینه می پردازیم. پس با ما همراه باشید تا به پاسخ سوالات فوق دست یابید.

بهترین اندازه پروتز سینه کدام است؟

گسترش دانش پزشکی باعث ابداع تکنیک های نوین در این عرصه شده است. به نظر شما چه چیزی جذابیت و زیبایی یک فرد را تحت تاثیر قرار می دهد؟ مطمئنا داشتن هیکل مناسب و خوش تراش از جمله موارد مهمی است که در زیبایی افراد مطرح می باشد. به همین دلیل است که امروزه بسیاری از خانم های دارای سینه های کوچک به فکر انجام پروتز سینه انتخاب پروتز سینه با سایز های مختلف می افتند.

فرض کنید خانمی برای بزرگ کردن یا خوش فرم ساختن سینه های خود بدنبال راه حل مناسبی می گردد. پیشنهاد شما به او چیست؟ انجام پروتز سینه یک راهکار ماندگار و بی عارضه برای برآورده کردن نیاز زیبایی افراد می باشد. علاوه بر این ممکن است از این جراحی در زمینه ی ترمیم و درمان نیز بهره گرفت.

انواع پروتز سینه

انتخاب جنس مناسب پروتز از مواردی است که باید به آن توجه کرد، که این انتخاب به عهده ی بهترین جراح پلاستیک تهران می باشد. با مراجعه ی حضوری و انجام بررسی ها و معاینات پزشکی نوع پروتز و روش جراحی تعیین می شود.

در این میان سلیقه و درخواست بیمار نیز در انتخاب نوع پروتز سینه دخیل می باشد و پزشک با درنظر گرفتن شرایط جسمی بیمار و سلیقه ی آن، نوع مناسب پروتز سینه را انتخاب می نماید.

شما عزیزان می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ی انواع پروتز سینه مراجعه نمایید و از نکات مهم و تاثیر گذار در انتخاب نوع مناسب پروتز سینه اطلاع پیدا کنید.

بهترین جراح پلاستیک اشراف کامل نسبت به زیبایی اندام دارد. بنابراین بعد از بررسی های لازم بهترین راهکار زیبایی را ارائه می دهد. یعنی اگر فردی خواستار بزرگ کردن سینه ی خود با پروتز یا تزریق چربی باشد، تعیین میزان بزرگی به عهده ی جراح می باشد.

انواع سایز پروتز سینه

زیرا ممکن است فردی خواستار بزرگ کردن بیش از اندازه ی سینه ی خود باشد، در این حالت جراح پلاستیک باید با مشورت دادن فرد را از نظر روحی و منطقی متقاعد سازد که بهترین سایز پروتز سینه برای ایشان چه اندازه می باشد. بنابراین نیاز است بعد از انتخاب بهترین جراح پروتز سینه، به او اعتماد کنید و از انتظارات غیرمعمول که ممکن است زیبایی اندامتان را مختل سازد، دست بکشید.

جراحی های زیبایی مانند جراحی پروتز سینه، از حساسیت بالایی برخوردار هستند، که موفقیت و رضایت بخشی از انجام آن ها نیازمند دقت و مهارت بالای جراح مربوطه می باشد.

بررسی انواع سایز پروتز سینه می تواند در تصمیم گیری مناسب فرد متقاضی تاثیر مثبتی برجای گذارد. همچنین فردی که می خواهد این جراحی را انجام دهد، سلیقه و انتظار خود را در جلسات مشاوره بیان می کند و جراح با انجام معاینات لازم بهترین تکنیک و راهکار را به اطلاع بیمار می رساند.

 

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو

امروزه افراد بسیاری مخصوصا خانم ها با چاقی موضعی در قسمت شکم و پهلو خود مواجه هستند و این امر موجب برهم خوردن تناسب اندام

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی، پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره ۳ ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون: عمل زیبایی بینی، جراحی بینی گوشتی، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه، لیفت سینه و... جراحی لاغری با لیپوماتیک، پیکرتراشی، ابدومینوپلاستی و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیکون سایت دکتر نداف کرمانی

"*" indicates required fields

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی شکم، فرم زیر را پر کرده
و منتظر پیامک کد تایید باشید.