دکتر مجید نداف کرمانی | فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

بزرگ کردن سینه ها

آنچه می خوانید...

بزرگ کردن سینه ها

سینه نقش زیادی در تناسب اندام و زیبایی دارد ، دکتر نداف کرمانی برای بزرگ کردن سینه ها تکنیک های مختلفی را به کار می برد ، در این مقاله جراحی سینه و روش های بزرگ کردن سینه را بیان می کنیم ،اشخاصی که سینه های رشد نیافته و کوچک دارند با جراحی سینه می توانند به آسانی و در زمان کمی سینه های خود را بزرگ کنند .

روش های بزرگ کردن سینه 

جراحی زیبایی سینه

بانوانی که در زمان شیردهی دچار آتروفی شده اند و یا در زمان پس از بارداری سینه های آنها بد شکل و بد حالت شده است می توانند جراحی زیبایی سینه را انجام دهند ، یکی مزیت های جراحی سینه خوش فرمی و رفع افتادگی سینه ها است ، با جراحی سینه اعتماد به نفس اشخاص به حد قابل توجهی افزایش پیدا می کند .

برای بانوانی که سینه های کوچک دارند جراح با ایجاد یک برش کوچک می توان زیر عضله سینه پروتز را جاگذاری کند ، با انجام این کار حجم کم سینه جبران می شود ، اشخاص پس از عمل پروتز سینه نهایت رضایت را از جراحی دارند .

لیفت و پروتز سینه همزمان

در برخی از زنان به دلیل کاهش بافت سینه ها و افتادگی همان بافت ها نیاز است تا دو جراحی لیفت و پروتز سینه همزمان انجام شود.

زیرا لیفت سینه سبب می شود تا بافت سینه ها فرم گرفته و پروتز سینه باعث بزرگ شدن سینه ها می شود. انجام این دو جراحی به طور همزمان با افزایش زیبایی و تناسب اندام ها می شود و رضایت بیمار را در پی  دارد.

تزریق چربی به سینه ها

این روش جراحی بسیار زمان بر و دشوار است و بیمار بعد از متوجه شدن از مراحل جراحی ترجیح می دهد تا سایر روش های بزرگ کردن سینه ها  را امتحان نماید تا به نتیجه مطلوب خود برسد.

مدت زمان جراحی بزرگ کردن سینه

مدت زمان ماندن شخص در بیمارستان و بستری شدن آن به حال بیمار و میزان ترشحاتش بدنش بستگی دارد ، در جراحی های که پروتز جا داده می شود شخص فقط نیاز به 24 ساعت استراحت دارد .

همچنین در صورتی که با این جراحی سایر عمل های زیبایی انجام شود، شاید میزان بستری شدن در بیمارستان کمی طولانی تر شود.

جراحی-پروتز-سینهمراقبت های بعد از بزرگ کردن سینه ها

  • انجام فعالیت های روزانه باید محدود شود و فعالیت هایی که ممکن است باعث افزایش گردنش خون و تورم شود.
  • به همین دلیل جراح سینه در تهران، توصیه می کند تا از انجام فعالیت های ورزشی شدید و سنگین باید به مدت 2 ماه بعد از جراحی خودداری کرد.
  • تورم بعد از جراحی تا 6 ماه بعد از عمل نیز وجود داشته و به مرور از بین می رود.
  • استفاده از کمپرس سرد به منظور کاهش تورم و کبودی بعد از عمل توصیه می شود.
  • پوشیدن گن مخصوص (سوتین مخصوص) به مدت 2 ماه بعد از جراحی در حفظ فرم جدید سینه بسیار مهم است. مدت زمان پوشیدن این گن و شرایط استفاده از آن توسط جراح سینه بیان خواهد شد.
  • پوشیدن لباس هایی که از جلو باز و بسته می شود و تنگ نیستند بعد از جراحی بسیار مهم است.
  • پس از جراحی  بزرگ کردن سینه ها شخص نباید در معرض آفتاب شدید قرار بگیرد ، بنابراین تا 14 روز شخص نباید به سونا برود .
  • شخص نباید از غذاهای پر چرب و نفاخ استفاده کند ، زیرا یبوست ممکن است در شخص موجب ناراحتی و درد شود .
  • مصرف داروهای که پزشک تجویز نموده است بسیار مهم است که در سر زمان مصرف شود ، زیرا مصرف داروها و مسکن ها درد بیمار را کاهش می دهند و روند بهبودی را تسریع می بخشد .

دکتر مجید نداف کرمانی جراح سینه در تهران در زمینه انجام کلیه جراحی های زیبایی  بدن مشغول به فعالیت هستند. برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوصبزرگ کردن سینه می توانید با ایشان در تماس باشید. در صورت تمایل می توانید با شماره مطب ایشان تماس بگیرید. شماره مطب : 22134934 و 22134997 . همچنین می توانید با پیج اینستاگرام ایشان در ارتباط باشید.

نکات مهم

در برخی از زنان که به کیست های سینه مبتلا هستند، انجام این جراحی ها ممنوعیت نداشته و جراح سینه بعد از بررسی نوع کیست ها، محل قرار دادن پروتز سینه و نحوه جراحی را مشخص خواهد کرد. پس بهتر است قبل از انجام جراحی حتما جراح سینه خود را در خصوص ابتلا به انواع کیست های سینه ای نیز بیان کنید.

دکتر نداف کرمانی بزرگ کردن سینه ها  و کوچک کردن سینه را به روش های مختلفی انجام  می دهند .

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *