دکتر مجید نداف کرمانی | فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

اینستاگرام

@drnadafkermani

شماره تماس

021 - 22134997

نشانی

سعادت آباد،بالاتر از میدان کاج،خیابان نهم، ساختمان کاج،پلاک1

جراحی بینی استخوانی

دکتر مجید نداف کرمانی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

در این مقاله جناب آقای دکتر مجید نداف کرمانی جراحی بینی استخوانی پرداختند که از شما دعوت میکنیم این مقاله را مطالعه بفرمایید .
آنچه می خوانید...

امروزه عمل بینی یکی از جراحی های بسیار پرطرفدار در دنیا می باشد، همچنین بسیاری از ایرانی های عزیز تمایل به انجام این جراحی دارند.

چراکه همیشه داشتن چهره ای زیبا و منحصر به فرد از خواسته های انسانی به شمار می رفته است. جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی صورت محسوب می شود که نتایج بسیار شگفت انگیزی به همراه دارد بسیاری از افرادی که دارای بینی های استخوانی با مقداری قوز و یا انحراف هستند تمایل به انجام این جراحی دارند.

عمل زیبایی بینی باعث می شود که مشکلات ظاهری بینی به خوبی برطرف شود و تیغه بینی به گونه‌ای اصلاح گردد که متناسب با چهره فرد باشد.

از این رو بسیاری از افراد تمایل دارند که عمل جراحی بینی متناسب با سایر اعضای صورت و طبق استانداردهای زیبایی شناسی انجام شود.

عمل بینی بر روی بینی های استخوانی

شاید با نگاهی به اطراف خود گستره ی جراحی بینی را ببینید. امروزه بسیاری از افراد به دنبال زیبایی می باشند و ممکن است برای اینکه بر شدت جذابیت و زیبایی خود بیافزایند، تصمیم به انجام جراحی بگیرند.

جراحی زیبایی بینی جزء پرمخاطب ترین جراحی های زیبایی، در سطح جهان می باشد. در جراحی بینی موارد مهمی از جمله؛ نوع بینی (استخوانی یا گوشتی)، شدت عیوب ظاهری و درونی بینی تاثیرگذار هستند.

طبق تحقیقات انجام شده در زمینه جراحی زیبایی بینی، نتیجه جراحی بینی های استخوانی در اکثر موارد رضایت بخش می باشد و فرم زیبایی بعد از انجام این جراحی در بینی ایجاد می شود.

در این مقاله به بررسی جراحی بینی استخوانی و نتایج حاصل از آن می پردازیم.

ساختار بینی استخوانی 

بسیاری از افراد بینی استخوانی را از روی قوز و برآمدگی آن تشخیص می دهند، ساختار بینی استخوانی به گونه ای است که به راحتی قابل تشخیص خواهد بود.

این نوع بینی دارای غضروف محکم و پوست نازک می باشد که با لمس دست به راحتی قابل تشخیص است البته ممکن است که بینی فرد دارای موارد استثنا د باشد که در نهایت تشخیص نوع بینی را به عهده جراح می گذارد.

به طور کلی :

بینی های که میزان چربی کمی در آن ها انباشته شده است، و پوست نازک با استخوان بندی و غضروف قوی دارند، بینی های استخوانی هستند، معمولا با اولین نگاه می توان این نوع از بینی ها را تشخیص داد، در اکثر موارد علاوه بر ویژگی هایی که ذکر شد این نوع از بینی ها دارای برآمدگی و قوز روی بینی هستند .

جراحی بینی استخوانی

بینی های استخوانی از ظرافت بیشتری برخوردار هستند. این نوع بینی ها بافت غضروفی مناسبی دارند. بنابراین جراح در حین عمل جراحی گستره ی بیشتری برای اعمال تغییرات دارد.

به همین دلیل است که اکثر جراح های بینی عقیده دارند، افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند کاندید مناسب تری برای جراحی بینی فانتزی می باشند.

پهن بودن بینی نشان از گوشتی بودن آن نیست. زیرا در مواقعی ممکن است صفحات غضروفی بینی به گونه ای باشند که فرم پهنی به بینی فرد دهند. تشخیص نوع بینی به عهده ی جراح بینی می باشد و در طی جلسات مشاوره بعد از انجام معاینات لازم، مشخص می گردد.

عمل جراحی بینی استخوانی

بینی های استخوانی غضروف و استخوان بندی محکمی دارند، بنابرین نتیجه جراحی این نوع از بینی ها بسیار ایده ال و زیبا می شود در اکثر موارد افرادی که جراحی بینی استخوانی انجام داده اند رضایت کافی را از نتیجه جراحی بینی استخوانی خود دریافت نموده اند.

بینی های استخوانی گزینه های مناسبی برای عمل بینی فانتزی و یا عروسکی می باشند.

در حقیقت نتیجه عمل زیبایی بر روی بینی های استخوانی بسیار ایده‌آل و مورد رضایت خواهد بود. به طوری که تنها تخصص و تجربه جراح برای ایجاد یک بینی زیبا بعد از عمل مورد نیاز است.

بنابراین در صورتی که غضروف بینی از استحکام بالایی برخوردار باشد و همچنین پوست بینی صاف و نازک و بدون مشکلات پوستی باشد جراحی بینی نتتیجه‌ای شگفت‌انگیز به همراه دارد.

همانطور که در مطالب فوق بیان شد، فضای مناسب برای دستکاری جراح در بینی های استخوانی بیشتر از بینی های استخوانی می باشد. بنابراین فرم گیری بینی بعد از جراحی بینی استخوانی راحت تر از جراحی بینی گوشتی می باشد.

علاوه بر موارد مذکور؛ شدت و میزان کبودی و تورم بعد از جراحی بینی استخوانی نیز کمتر از عمل بینی گوشتی می باشد. (به خاطر داشته باشید میزان کبودی بسته به نوع پوست فرد و میزان دستکاری جراح در هر فرد متفاوت می باشد.)

لازم به ذکر است هر فرد باید انتظارات معقولی از روند جراحی بینی خود و نتایج حاصل از آن داشته باشد. زیرا جراحی بینی از جمله جراحی هایی می باشد که بیشتر متناسب با ساختار چهره  و سلیقه ی شخصی فرد انجام می پذیرد.

در جراحی بینی استخوانی بدلیل غضروف و استخوان محکم و همچنین پوست طبیعی و نازک جراح بینی اصلاحات و ظریف کاری های بیشتری را بروی بینی ایجاد می نماید.

در نتیجه بعد از جراحی، این نوع از بینی ها زیبایی خاصی را بدست می آورند. بینی های استخوانی ایده آل مناسبی برای بینی های فانتزی و عروسکی می باشند، افرادی که دارای این نوع از بینی ها هستند و می خواهند که بعد از جراحی فرم فانتزی و عروسکی در بینی های آن ها ایجاد شود قبل از جراحی زیبایی بینی در زمان مشاوره باید خواسته خود را با جراح در میان بگذارند.

جراحی بینی استخوانی به منظور برطرف کردن معایب و رفع قوز بینی صورت می گیرد . دقت در نحوه جراحی و تجربه و مهارت جراح در زمینه جراحی زیبایی بینی به دریافت بهترین نتیجه از این جراحی کمک بسیار شایانی می کند . به همین علت توصیه می شود قبل از انجام این جراحی در انتخاب جراح دقت کافی را داشته باشید و جراح با تجربه را انتخاب نمایید.

جراحی بینی استخوانی
جراحی بینی استخوانی

نتایج حاصل از جراحی بینی استخوانی

شاید در اطراف خود اشخاصی را دیده باشید که چهره ی بعد از عملشان بسیار بدتر از چهره ی قبل از عملشان می باشد!!! به نظر شما علت این امر چیست؟

اشتباهات پزشکی و انتخاب نادرست جراح بینی در مرحله ی اول مقدمات چنین نتایجی را فراهم می آورد. اما به خاطر داشته باشید برخی از الگوهای نامناسبی برای جراحی بینی خود الگو می گیرند.

ممکن است فردی که دارای صورت بزرگی می باشد به خاطر الگو قرار دادن شخصی، خواستار کوچک کردن بیش از حد بینی خود باشد. باید به این نکته توجه کنید که بخشی از جراحی بینی به سلیقه و خواست شما انجام می شود و بخش بیشتر آن شامل قاعده و اصولی می باشد که جراح موظف به رعایت آن می باشد.

کوچک کردن بیش از اندازه ی بینی ممکن است عوارضی مانند؛ تنگی نفس، خروپف و… را برای فرد ایجاد سازد. جراح بینی با دانش پزشکی و تجربه ی خود باید بهترین تناسب را بین بعد زیبایی و بعد درمانی جراحی بینی لحاظ کند.

یعنی؛ بینی بعد از جراحی در عین زیبایی باید به گونه ای باشد که فرد دچار اختلالات تنفسی و… نشود. بنابراین توصیه ی ما به شما عزیزان این است بعد از انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی، به جراح خود اعتماد کنید تا از نتایج حاصل از عمل جراحی خود نهایت لذت را ببرید.

جراحی بینی استخوانی طبیعی 

جراحی بینی استخوانی طبیعی طرفداران بسیاری دارد و به گونه‌ای انجام می‌شود که بینی به صورت کاملا طبیعی به اصطلاح نچرال عمل می‌شود. دقت داشته باشید که انتخاب جراح برای عمل بینی آن هم به صورت طبیعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا دقت انجام این جراحی به میزانی خواهد بود که علاوه بر ساختار طبیعی چهره کاملاً زیبا و متناسب با اجزای صورت خواهد بود.

جراحی بینی با انتظارات غیر معمول 

بسیاری از افراد که متقاضی عمل بینی هستند با مراجعه به مطب همراه خود تصویری از یک بازیگر و یا فرد مشهور رابطه در راه نشان می دهند و توقع دارند که نتیجه عمل بینی ایشان به ‌طور دقیق و درست مشابه فرد مورد نظر بشود .

باید دقت داشته باشید که امکان جراحی بینی مانند بازیگران و یا افراد مشهور وجود ندارد چرا که ساختار بینی هر فرد با فرد دیگر متفاوت خواهد بود و مواردی مانند نوع غضروف ها جنس پوست و فرم کلی چهره هر فرد با دیگری متفاوت است .

این تمایز باعث می شود که نتیجه جراحی بینی بر روی افراد مختلف متفاوت باشد و در واقع این که ما انتظار داشته باشیم تا بینی مان شبیه به فلان بازیگر و یا یک خواننده مشهور باشد، غیر معمول و غیر منطقی خواهد بود.

توجه داشته باشید که انتظارات منطقی از نتیجه عمل بینی باعث می شود که شما از میزان رضایتمندی بیشتری بعد از جراحی برخوردار باشید.

متقاضیان این جراحی غالباً آقایان میباشند که تمایل دارند چهره مردانه آنها بعد از عمل بینی همچنان حفظ بشود.

عمل بینی مردانه 

جراحی بینی مردان نیاز به دقت و توجه ویژه‌ای از جانب  جراح دارد، چرا که بینی تاثیر پذیری زیادی در چهره افراد خواهد داشت .

اهمیت داشتن چهره های مردانه و جذاب برای بسیاری از متقاضیان ویژه و حیاتی خواهد بود و بسیاری از مراجعین در جلسات مشاوره بسیار تاکید دارند که عمل بینی با حفظ ظاهر طبیعی و مردانه انجام شود. عمل جراحی بینی آقایان مانند جراحی زیبایی بینی در بانوان دارای طرفداران بسیاری است که توسط دکتر مجید نداف کرمانی به صورت کاملاً تخصصی و با بهره گیری از استانداردهای زیبایی شناسی انجام می شود.

در طی جراحی عمل بینی مردانه اندازه بینی و تغییر شکل هایی که در طی عمل ایجاد می شود به صورت کاملاً استاندارد و با متناسب با ساختار گونه چانه و لب ها می باشد.

همچنین  در جراحی بینی استخوانی به صورت مردانه استخوان ، غضروف و پوست  فرد مورد نظر دچار تغییر می شود همانطور که اشاره کردیم نیاز است تا شما به یک جراح متخصص و با تجربه در این زمینه مراجعه نمایید.

تغییرات بینی در مردان

در عمل جراحی بینی مردانه نیازی به ایجاد قوس زیاد و یا بالا کشیدن نوک بینی نمی باشد و تنها اقدامی که نیاز است تا در فرم بینی ایجاد شود صاف کردن تیغه آن و باریک کردن نوک آن می باشد جراح باید دقت کند که کل بینی بیش از اندازه باریک نشود و یا نوک بینی سربالا و فانتزی نگردد.

بهترین جراح بینی مردانه 

  • بهترین جراح بینی مردانه ابتدا ساختار آن را بررسی نموده و با شناسایی فرم کلی صورت و اجزای آن نسبت به ایجاد تغییرات تصمیم گیری می نماید.
  • اگر چهره شما نیازی به عمل بینی نداشته باشد صادقانه اعلام میدارد که از انجام آن صرف نظر نمایید.
  • جراح بینی مردانه در طی مشاوره های پیش از عمل بینی یک تصور نسبی از نتیجه عمل زیبایی بینی در اختیار شما قرار می دهد که باعث می شود در تصمیم گیری راحت تر باشید.
  • بهترین جراح بینی مردانه جراحی است که بتواند به خوبی تیغه بینی و نوک آن را به صورت کاملاً طبیعی و بدون ایجاد مشکلات تنفسی تغییر دهد و چهره مردانه و جذاب برایتان ایجاد نماید.

اشتراک گذاری این مقاله
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on telegram
Share on linkedin
Share on twitter

دکتر مجید نداف کرمانی

دکتر مجید نداف کرمانی پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره 3 ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد. با انجام عمل های زیبایی همچون : عمل زیبایی بینی ، جراحی بینی گوشتی ، عمل بینی استخوانی و... جراحی سینه شامل پروتز سینه ، لیفت سینه و ... جراحی لاغری با لیپوماتیک ، پیکرتراشی ،ابدومینوپلاستی و ...

2 پاسخ

  1. بینی ای که شش سال از عملش گذشته آبا میتونه کورتون تزریق کنه برای ورمش؟ تاثیر داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *