جراح بینی خوب در تهران

یکی از نگرانی های افرادی که خواستار جراحی زیبایی بینی هستند انتخاب یک جراح بینی خوب می باشد، زیرا با انتخاب یک جراح بینی خوب و با تجربه در زمینه جراحی می توان نتایج خوبی را از جراحی دریافت کرد . می توان این نگرانی را با کسب اطلاعت لازم در زمینه جراحی بینی و پرس و جو و در نظر گرفتن معیار های یک جراح یبنی خوب و مشاهده نمونه کارهای جراح از بین برد .

عمل بینی خانم

 

جراحی زیبایی بینی یک جراحی است که برای رفع ایرادات بینی و ایجاد یک فرم زیبا در بینی به کار می رود که امروزه به عنوان یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در بین مردم عنوان شده است .

معیارهای یک جراح بینی خوب

تخصص و دانش کافی در زمینه جراحی زیبایی بینی یکی از معیار های جراح بینی خوب می باشد، یک جراح بینی خوب باید با تجربه ای که در این زمینه دارد و بعد از بررسی بینی از لحاظ پوست، استخوان بندی و غضروف تکنیک مورد نظر خود را برای جراحی انتخاب نماید . یک جراح بینی خوب باید با تجربه و مهارتی که در این زمینه دارد بیشترین تاثیر گذاری را بروی نتیجه جراحی بینی بگذارد.  یکی از راه های شناخت جراح بینی خوب مشاهده نمونه کارها و درمان موفق می باشد در قسمت گالری سایت می توانید نمونه کارهای جراحی بینی دکتر نداف کرمانی را مشاهده نمایید . به طور کل یک جراح بینی خوب باید دارای معیار های زیر باشد :

توجه به خواسته بیمار ( قبل از جراحی زیبایی بینی باید یک جلسه مشاوره برقرار شود و پزشک از خواسته بیمار و انتظار بیمار از نتیجه این جراحی آگاه شود و توضیحات لازم را در اختیار بیمار قرار دهد.)

حفظ سلامت و فرآیند تنفسی بیمار ( در حین جراحی، بینی نباید به مقدار زیادی کوچک شود تا خللی بعد از جراحی در تنفس ایجاد شود )

حفظ تناسب بینی با سایر اجزای صورت

نتیجه گیری

افرادی که خواهان جراحی زیبایی بینی خود هستند بدلیل حساسیت بالای این جراحی باید در انتخاب جراح بینی خود دقت نمایند . عزیزان تهرانی که خواستار جراحی زیبایی بینی خود می باشند و بدنبال جراح بینی خوب در تهران می باشند که در این زمینه تجربه بالایی داشته باشد و با انجام این جراحی فرم زیبایی را در بینی خود( بدون اینکه مشکلی در تنفسشان بروز نماید ) ایجاد نمایند می توانند مشاوره های لازم را از دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایند .

برخی از خدمات دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

لیپوماتیک

پروتز سینه

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر نداف کرمانی فوق تخصص جراحی پلاستیک

Call Now Button